Jitka Bajtalonová , DiS.

Dentální hygienistka, hygienista

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Velice ráda Vás přivítám ve své ordinaci.Má práce mě baví,neustále se v oboru vzdělávám a často konzultuji jednotlivé případy se specialisty a odborníky po celé republice. Můžete s... Více

• Technologie

Používáte ultrazvuk pro odstranění zubního kamene?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jitka Bajtalonová

Dobry den.Ano,samozrejme pouzivam ultrazvuk.????

Adresy

• Dentální hygiena

Jiráskova 1320
    293 01 Mladá Boleslav, středočeský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Služby

1. dentální hygiena 45-60minut 650 Kč
    Domácí bělení zubů 4 500 Kč
    Kontrolní dentální hygiena 40 minut 530 Kč

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Velice ráda Vás přivítám ve své ordinaci.Má práce mě baví,neustále se v oboru vzdělávám a často konzultuji jednotlivé případy se specialisty a odborníky po celé republice. Můžete se na mne obrátit i s problémy,které se snažíte řešit už delší dobu a nikdo Vám nedokáže adekvátně pomoci.Spolu najdeme řešení!!
    Nebojte se a objednejte se na hygienu,vyřešíme problém s kazivosti zubů,s neustálou tvorbou zubního kamene,se zánětem dásní,s parodontózou,se zápachem z úst a rozzaříme Váš úsměv.
    Objednejte se osobně nebo telefonicky na čísle (sest nula pet ctyri pet nula sest jedna tri ).Nebo mi napište na jit.pavlikova@seznam.cz

• dentální hygiena