Masarykova 1493, Nové Město na Moravě
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Vynikajici specialista

Pamatuji si,že jsem u paní doktorky byla jako dítě několikrát na kontrole.Byla vždy milá,příjemná, po odborné stránce výborná... V té době si tuto lékařku hodně rodičů chválilo. Paní doktorko, držím Vám palce, aby se vše vrátilo do dobrých kolejí.Mnoho děťí a rodičů Vás stále potřebuje...

Tak já se jí zastávám.Je to ochotná lékařka,snaží se pomoci a proboha víme co se vůbec stalo a proč?Kdo z nás může hodit kamenem?Jste fakt někteří tak dokonalí?Jestli ano-začněme nejprve u sebe.Co Vaše svědomí?

Paní doktorka je moc hodná a vstřícná,kdykoliv potřebuji,zavolám a ona je ochotná kdykoliv v kteroukoliv dobu dojet k nám domů nebo mi po telefonu poradí,co mám s malou dcerkou dělat.Kdykoliv k ní dojdeme,tak se chová mile a nemám s ní žádný problém a hlavně je to skvělý člověk.Mám ji moc ráda a jiného dětského lékaře bych nechtěla pro svoji dceru.

Toto je nejlepší lékařka kterou znám. Chodíme k paní doktorce již několik let a nikdy jsem v ordinaci alkohol necítila. Vždy byla velice příjemná a kluci jí mají moc rádi. Což se nedá říct o lékařích v nemocnici, kde se mi na starším synovi vyřádili tak, že momentálně není možné mu ani udělat výtěr v krku. Chování lékařů v nemocnici k dětem je opravdu smutný. Naší paní doktorky si opravdu vážím a jsem moc ráda, že k ní chodíme. Když je potřeba, tak dojede i k nám domů a nikdy se mi nestalo, že bych se jí nedovolala. A ten anonym? Co to asi může být za člověka když neumí ani říct jak se jmenuje. O tom si teda myslím svoje. "Děkujeme, my u paní doktorky zůstáváme"

K paní doktorce chodím již čtvrtý rok se svým synem a jsem velmi spokojená.Nikdy jsem se za tyto roky nesetkala,že bych cítila v ordinaci alkohol a to ji navštěvujeme opravdu často.
Naopak její přístup nám pomoci i mimo její pracovní dobu - aniž by musela,je obdivuhodný.
Můj názor na anonym,který zavolal policii je hodně rozpačitý.Pokud mám k někomu výhrady,tak si za tím budu stát a nebudu tajit svoje jméno.Připadá mi to hodně zbabělé.Nabízí se mi otázka,jak to vůbec bylo a proč anonym?
Poláchová Věra

Na paní doktorku si opravdu nemůžeme stěžovat. V případě problému o víkendu neváhá a zajde k nám domů. Nemusíme nikde běhat a čekat na pohotovosti. K dětem i k nám je vždy příjemná, vstřícná a vše nám podrobně vysvětlí. Děti ji mají moc rády. Nebojí se k ní jít ani na odběr krve. Za to na dětském oddělení naší nemocnice se na nich sestry vyřádily a již nikdy více! Nikdy nic nezanedbala, raději udělala vyšetření na víc, aby něco nepřehlédla. Chodila jsem k ní jako dítě a nyní k ní chodí obě moje děti. Jsme s ní velice spokojeni. Určitě měnit nebudeme.

Chodíme k ní rádi celá rodina-na děti je příjemná,při vyšetřování pečlivá,na všechny je sympatická,zajímá se ..Nezažili jsme u ní zvýšený hlas či nevraživost,takže ani očkování není pro děti trauma.Nabízí sama,že v případě potřeby dojde na návštěvu domů i v noci,o svátcích..takhle by se měli chovat
lékaři všude,zvlášť v místní nemocnici.

nejlepší doktorka na světě kterou znám a kterou bych nikdy a zanic nevyměnila!!!!!a za vše co dělá pro mou rodinu moc moc děkuji a každému ji mužu jen DOPORUčIT!!!!