Před 8 lety jsem se přestěhovala z Prahy do Berouna a tím pádem i změnila dětskou lékařku, abych s nemocnými dětmi necestovala kdoví kam. S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti, poradí, na děti je milá a když jsem jednou nestíhala doběhnout pro recept, tak mi ho nechala v lékárně, kde jsem si ho pak rovnou vyzvedla.

Nejlepší pediatrička co jsem poznala, již já a moji sourozenci jsme jako děti k ní chodili a nyní k paní doktorce chodím se svým 9. měsíčním synem a stále velká spokojenost vše vyšetří, nic nezanedbá a člověk se jí nebojí na cokoliv zeptat

Paní doktorku znám už 24 let, kdy jsem k ní začala chodit se svým prvním synem. Teď ji navštěvuji se synem druhým. Za celou dobu jsem se nesetkala s tím, že by na nás byla nějak nepříjemná, nebo že by nastal problém s diagnózou. Je velice milá, ochotná a hlavně vás vyslechne a vše vysvětlí, což nemohu říct o jiných lékařkách, se kterými jsem se kdy setkala. Nikdy bych neměnila a mrzí mě, že neléčí i dospělé.

Paní doktorka je velice vstřícná, milá, slušná, decentní a ochotná poradit s jakýmkoliv problémem. Člověk se může zeptat na cokoliv a nepřipadá si blbě. Nemohli jsme pro svou dceru vybrat lépe! Mohu každému jen vřele doporučit! Sestřička je také bezvadná. Markéta Petříčková

už jako malá jsem měla paní doktorku ráda. Proto jsem byla potěšena, že stále ordinuje, když se nám v prosinci narodila holčička. Paní doktorka je moc milá, ochotná, vstřícná a odpovídá ochotně na všechny otázky..mám k ní důvěru..souhlasím s názorem, že je vidět, že paní doktork se stále vzdělává v oboru..takových dobrých lékařů už je málo.děkujeme Bilecová

Velmi dobře se stará o dceru. Je pečlivá v léčbě. Nedává hned antibiotika. Zastává podle mě léčbu - nejdříve léčba - aby si tělo odpočinulo a pak, když to nezabere, sahá po léčivu.

S malou k ní chodíme už 9 měsíců a velmi se mi líbí její zdravý pohled na věci. Není příliš upjatá, je otevřená názorům a do ničeho nenutí. Občas mám však pocit, že má moc pacientů a proto je bere tak trochu jako na běžícím pásu.

Je dobrá vždy nám pomohla mila a vřela a má i výbornou sestřičk

K paní doktorce chodíme od narození holčičky (už skoro rok) a přístup paní doktorky a sestřičky si nemůžeme vynachválit. Malá sice žádne extra problémy neměla, ale na jakýkoli dotaz paní doktorka ochotně a erudovaně odpověděla. Trochu jsme se báli, že to bude taková ta "stará" škola, ale je vidět, že se paní Sudíková neustále vzdělává v oboru a je přístupná i novým poznatkům, což je perfektní. Děkujeme za její péči, ochotu a milý přístup.

S péčí paní doktorky jsem velice spokojená. O naše syny se stará vzorně!!!