Praktický lékař pro děti a dorost
Kaznějovská 45, Plzeň

Musím se se podělit o hrůzný zážitek z pohotovosti. Paní doktorka byla velmi nepříjemná, téměř agresivní v komunikaci. Nikdy jsem se s takovým jednáním ze strany pediatra nesetkala. Dcera byla velmi vystresovaná z jednání této doktorky. Dle komentářů, které jsem zde četla se nejedná o výjimku.

U paní doktorky jsem byla na pohotovosti a mám naprosto opačnou zkušenost než ostatní rodiče. Přístup k dětem je příšerný, nadávat nemocnému vystrašenému tříletému chlapečkovi, že na řvaní už je dost velký mi přijde opravdu přes čáru.
Ke mě byla strohá, protivná, dávala najevo, že obtěžuji, přestože synovo stav se po vleklé nemoci zhoršoval místo zlepšoval.
Paní doktorka by s dětmi vůbec pracovat neměla.

Mám dvě děti 13 a 6, nemocné bývají standardně a u lékařů už jsme párkrát byli. Návštěva na dětské pohotovosti u pí.MUDr. Rusínové byl prozatím nejhorší zážitek s pediatrem - chování slušně řečeno nevhodné. Empatie nebyla ani za dveřmi. Dítě bledé, malatné, paní doktorka s ním jedná jako s kusem hadru. Výrazy jako "hoďte ho váhu, když už tě sem přitáhli tak to musíš vydržet atd." Pokud paní doktorku služba na pohotovosti obtěžuje, neměla by tam chodit sloužit. Jestli si chce vydělat, soustruh její chování řešit nebude...

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je úžasná, pomůže, vše vysvětlí, vždy je vstřícná, empatická. Moc mi pomohla, když byl syn miminko.
Dnes jsme u paní doktorky již 17 rokem a je stále stejně skvělá a skutečně odborník na velmi vysoké úrovni. Je znát, že ji práce baví a stále se vzdělává.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Měli jsme se synem velké štěstí, že měla paní doktorka volnou kapacitu a přijala nás hned po porodu mezi své pacienty. Možná na nás první návštěvu působila přísně, ale její ráznost mně, jako spíše citlivé matce, vyhovuje. Vše vysvětlí, všechny otázky zodpoví. K synovi se ona i sestřička chovají moc hezky. Každá prohlídka důkladná. Nic nezanedbají. Kdykoliv jsem potřebovala, byly tu pro mě a já jim za péči děkuji.

V dnešní uspěchané době a komerčním farmaceutickém průmyslu je skoro k neuvěření, že může ještě existovat a pracovat tak dokonalý profesní tým lékařky a sestry, mohu jedině doporučit, řekla bych, že jsou vzorovým příkladem toho, že jde práci dělat dobře a zodpovědně. Chodíme tam spolu s naším novorozeným synem a na každou kontrolu tam s námi chodí se zájmem i tatínek, mnohokrát děkujeme! K.

Jsem velmi spokojena, paní doktorku mohu jen doporučit, vše vysvětlí, poradí, skvělý přístup k dětem i rodičům, také sestřička je úžasná a velmi milá. Neměnila bych!

Paní doktorku jsme si pro svou dceru vybrala díky těmto stránkám a musím říci, že nelituji. Málokdy se ve zdravotnictví vidí tak zapálený člověk nabitý informacemi, který vás nedomítne.Má příjemné pracovní prostředí a milou sestřičku. ROvněž webové stránky jsou super. Oceňuji rozdělení hodiny na nemocné pacienty a preventivní prohlídky, díky čemuž se děti nenakazí. S dcerou jsme měli komplikace hned po porodu a kdykoliv jsem zavolala, vždy začala obvolávat jiné specialisty a volala mi zpět výsledky! To se prostě dneska nevidí. Líbí se mi její servírování informací, má přehled v nejnovějších trendech a vždy vám k danému tématu vytáhne ze šuplíku informace, které má nakopírované a dá je pacientům k dispozici. A když nemá, sežene :-) NIkdy vás neodmítne s dotazy a nevyhání vás ani se na vás škaredě nedívá, pokud máte další a další dotazy a trpělivě je všechny odpovídá. Nemohu na ni zatím říci křivého slova, snad jen její energičnost je pro citlivé mrňouse někdy moc :-) ALe vřele dopouručuji!!!

K paní doktorce chodím již čtvrtým rokem a jsem s ní nadmíru spokojená. Je to odbornice a každé slovo jí věřím. Vše pečlivě vysvětluje od rýmy až po závažnější onemocnění. Je ochotná, usměvavá a léčbu navrhuje vždy tu nejšetrnější. Sestřička v ordinaci je rovněž milá, hodná, usměvavá. Všem nastávajícím maminkám rozhodně DOPORUCUJI. Nejsem z Plzně a za paní doktorkou bych jela klidně i 30 km.

Paní doktorce ani sestřičce není co vytknout. Obě velice příjemné,milé s pěkným přístupe k dětem i rodičům.Žádné koukání na hodinky,když mají za 5 minut zavírat.O dětech si pamatují snad všechno.Myslím,že jsem se s takovým přístupem nikde jinde nesetkala.