MUDr. Jiřina Poljaková

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Štefánikova 535, Hradec Králové

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Chodila jsem k této paní zubařce docela ráda. Nejdřív tedy po seznámení s ní jsem zjistila, že je trošku jiná, taková ráznější. Převážně jsem s ní problém neměla. Jen co si pamatuji, mi tenkrát, co mi bolel zub dopoledne, tak mě naštvala, že s bolestí zubu se chodí ráno, což člověk v tu chvíli moc nebere, když zub bolí, až odpoledne a ne ráno už. A protože to je druh doktora ke kterému nerada chodím kvůli vrtání a čím se jde hloubš, tím jsem nervoznější a o to víc to bolí. Tak když jsem jí říkávala, ať už přestane nebo dá pauzu, tak mi jakože vynadala, že to přeci nebolí a vydržím to, to byla další věc. Jinak co musím ale zmínit, když už mi zuby opravovala a vrtala nepamatuji si, že bych se pak musela vracet, že zub dál bolí nebo že by snad vypadla plomba, to zas pan zubařka uměla. A další věc, co nás těšilo, že dokonce už ordinovala někdy od šesti od rána, takže třeba pro manžela to bylo ideální :-) No a bohužel, to nejhorší nakonec, paní zubařka už neordinuje od minulého roku. Takže stále hledáme nového zubaře a snad najdeme, v dnešní době to není lehké nějaké sehnat, který by ještě další pacienty přibíral, tak snad se nám brzy poštěstí a najdeme nějakého vhodného. Potřebujeme i asi už pro dcerku, bude ji rok a půl, tak asi by už to chtělo také zubní péči.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Paní doktorka Poljaková se stará o náš chrup už 40 let. V její ordinaci se nečeká, ošetření je rychlé, bez zbytečného týrání, vždy na úrovni doby, promyšlené vzhledem k dlouhodobé prognóze chrupu.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla :) Vše, co dělá, pacientovi popíše. Její práce je pečlivá a profesionální, ať už jde o vrtání kazu, výměnu za bílou plombu, nebo obyčejnou preventivní prohlídku ;)
Děkuji, L. Veselá

K paní doktorce chodíme s manželkou dlouhá léta. Jsme s její prací a výkony spokojeni. Protože jsme dost citliví, zachází s námi ohleduplně. V současně pracuje na manželčině nové protéze.
Vladimír Macháček

Naše rodina služeb paní doktorky využívá již léta od obyčejného vyšetření, přes kazy či zubní náhrady neměnily bychom můžeme jen doporučit. Chaloupková Petra

S paní doktorkou jsem velice spokojená, chodím k ní od mala. Jinou zubařku bych nechtěla.

S paní doktorkou jsem byla až do nedávna velmi spokojena až na pár drobností,např. že mi odmítla dát rovnátka ve 12ti letech a podle jejích slov to bude stačit až ve 30. Teď už se mi,jak z estetických tak finančních důvodů, nechtějí dávat. Nedávno jsem byla na preventivní prohlídce, kdy mi paní doktorka řekla, že mám zuby v naprostém pořádku. O hodinu později jsem byla na stomatolog. chirurgii kvůli pohmoždění čelistního kloubu a tam mi pan doktor zjistil,že jeden zub už se nedovede zachránit a další dva na tom nejsou o moc nejlépe, že mám pod plombou skryté kazy.

K paní doktorce chodím mnoho let a jsem moc ráda. K jejím pacientům postupně přibyl i můj manžel, kterému uvedla do vzorného pořádku chrup porušený úrazem z dětství a dřívější nekvalitní péčí a nakonec i naše dvě děti. Na prohlídku chodíme vždy celá rodina a ačkoliv kvůli manželovu zaměstnání vyžaduji objednání na pondělí hned ráno, sestřička mi vždy velice ochotně vyhoví a nikdy jsem se nesetkala ani s náznakem nějakého nepříjemného chování. Paní doktorka je často v ordinaci již mnohem dříve před ordinačními hodinami a i v tuto dobu je ochotna manžela ošetřit.Samotná prohlídka i případné ošetření jsou provedeny naprosto profesionálně a šetrně, takže tradiční strach ze zubaře může v tomto případě jít stranou. :-) Osobně si navíc u paní doktorky cením toho, že po zavedení poplatků nezačala, jako někteří lékaři, vyhledávat různé kličky k tomu, aby mohla vybírat další a další poplatky. Nechá si zaplatit jen to, co jí zákon ukládá a i to, jak se mi zdá, jí nepřipadá důležité. Podstatný je pro ni pacient a je vidět, že svou práci má ráda. Rozhodně doporučuji.

S paní dr.jsme moc spokojeni celá rodina.S dětičkama k ní chodíme již od 2 let a velice se jim věnuje.Sestřička je taky moc milá a příjemná

Výborná doktorka velmy pečlivá moc sem spokojen.