Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

2.5

Mám cukrovku a otěhoněla jsem. Paní doktorka je fajn, nemám s ní žádný problém. Sestra mi svou nabručeností přijde vtipná, takže to beru s rezervou. Bála jsem se co bude, ale bez problému. Píchám 4x denně inzulín, hodnoty nejsou vždy ok, ale nikdo na mne neřval ani mi nevyhrožoval. Prý se paní doktorka zlepšila, tak možná proto.

Také mi byl před časem zjištěn gestační diabetes a gynekologem doporučená paní doktorka. Po navštívení a přečtení těchto stránek jsem měla strach k paní doktorce jít. Ale po osobní zkušenosti mohu říci, že paní doktorka mi přijde jako profesionálka. Vše mi vysvětlila a neměla jsem s ní problém. Jediné co je šílené je to čekání, ale to nemůže paní doktorka ovlivnit, přeci jen se čeká na výsledky z laboratoře. A ještě sestra by nemusela dávat až tak najevo, že jí ta práce nebaví - úsměv by jí taky nezabil.

K paní doktorce do podiatrické poradny chodím již několik let a jsem s její léčbou velice spokojen . Díky její odborné
péči o mé cukrovkou zdevastované nohy mohu dodnes jěště chodit po svých a nejezdit na vozíku .Proto bych chtěl
všem co mají problémy s diabetickou nohou paní doktorku Pavlíčkovou doporučit .

dobrý přístup k pacientům, dobré výsledky léčby

Mám gest. diabetes a po navštívení těchto stránek jsem začala hledat ihned jiného diabetologa. Po obvolání asi 3 jiných doktorů jsem stejně skončila u pí doktorky Pavlíčkové a musím říct, že jsem ráda. Paní doktorka je velice příjemná, vše ráda a ochotně vysvětlí. Mohu vřele doporučit a vzkazuji neberte tyto stránky moc vážně...raději se přesvědčete sami návštěvou doktora!!

Tuto paní DOktorku mohu vřele doporučit !!!
Při těhotenství jsem měla cukrovku a vše vysvětlila a moc moc pomohla . Její snaha poradit pacientovi a vše v klidu vysvětlit je opravdu neuvěřitelná .Samozřejmě se najdou tací co by chtěly zázraky aniž by se sami musely snažit . Dokonce jsem nikdy neměla problém když jsem jí volala .Vždy přijemně naladěná . Její sestřičcce patří velký dík za to je milá.

mam s ní jako a podiatrem ty nejlepší zkušenosti

Ochotná a příjemná. Velmi dobrá komunikace.