Poruchy hybného vývoje,léčebná rehab.
Mazurská 484, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Paní doktorka se o mě stará už od mých 14 let. Má ode mě 10+++. Málokdy má lékař tak vstřícný a přátelský postoj. Je jedna z mála lékařů, ke které chodím ráda :o)

Doktorka s permanentní dobrou náladou, zodpoví všechny dotazy, aniž by měl člověk dojem, že obtěžuje, jak bylo řečeno, žádné čekání v ordinaci.

Paní doktorka je sympatická, milá, vstřícná, a hlavně schopná vysvětlit komplexně celý problém a zodpovědět i rýpavé dotazy. Velmi sympatické je dodržování času, na který se objednáte. Rozhodně ji mohu doporučit.

Máme za sebou jen jednu návštěvu, ale mám z ní velmi dobrý pocit. Kromě prověření stavu, s nímž jsme k paní doktorce přišli, nám odpověděla na spoustu otázek a dobře poradila. Objednáni jsme byli na konkrétní čas, v domluvenou dobu jsme skutečně šli do ordinace. Doporučuji.

Tuto doktorku mohu vřele doporučit. Její profese a výstup k ostatním je nepřekonatelný :). Neznám lepší. Doporučuji

Opravdu super, chodíme tam s dcerkou, jelikož jsme nebyli spokojeni s lékařkou na Proseku a toto je opravdu rozdíl - i po stránce lidského přístupu i po odborné. Doporučuji!

Pečlivá a ochotná lékařka s příjemným a milým vystupováním.

Vynikající odbornice a laskavý člověk s vytříbeným smyslem pro humor.