Jiřina Jakešová, plicní lékař Sušice

MUDr. Jiřina Jakešová

Plicní lékař

Na Burince 132/III, Sušice
Odborná ambulance TBC a respir. nemocí

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

C

MOJE PANI DOKTORKA ?CO O NI RICI ? JE TO ME ZLATO A JSEM STASTNA ZE JI TADY V SUSICI MAME MOC ME POMAHA A JA MAM TAK SKRZE NI A JEJI LECBU KVALITNEJSI ZIVOT NEDOVEDU SI PREDSTAVIT ZE JI NEMAM DEKUJI .NO A SESTRICKA JE TAKE UZASNA .

S prací paní doktorky jsem velmi spokojen: vstřícná, lidský přístup. Má o mě zájem, nejsem jen rodné číslo. Má na mě čas.V ordinaci, ale také u sestry se cítím dobře. Takto by to mělo normálně fungovat u lékaře.Děkuji.

Je to velmi dobrá lékařka.Já ji osobně nevštěvuji asi 7 let a jsem s ní velmi spokojen.Pomůže nejen po lékařské stránce,ale i po psyfické což je někdy více než lépe.Paní doktorko přeji vám moc a moc spokojených pacientů.

Jw to velmi dobrá,svědomitá a milá paní doktorka.Navštěvuji ji už 7 rok a jsem s jejími službami velice spokojen.Paní doktorka je velmi dobrá,milá a ochotká co je i po psychické stránce z pohledu pacienta Velmi důležité.

Několikrát jsem byl u paní doktorky vyšetřen.Jí děkuji, že ještě žiju. Velké Diky

je skvela a hlavne umi pommoct..

Skvělá paní doktorka, moc ji děkuji zachránila mi dceru a hodně pomohla i mě samotné, když někdo potřebuje pomoc neodmítá!!! je fajn lidská a super