Hotovost

Anti-aging poradenství (prevence stárnutí kůže)

Aplikace botulotoxinu

Aplikace mesonití +10 Více

Aplikace metacrillu

Dermatoskopie

Karboxytherapie

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Anti-aging poradenství (prevence stárnutí kůže)

Aplikace botulotoxinu

Aplikace mesonití +10 Více

Aplikace metacrillu

Dermatoskopie

Karboxytherapie

Poliklinika Malešice

Objednávání na výkony z korektivní a estetické dermatologie i preventivní vyšetření digitálním dermatoskopem pouze telefonicky ve dnech:
Po 9 ...

• korektivní dermatologie
  • dermatovenerologie
  • sexuologie

Fotografie

MUDr. Cabalová je vyjímečná lékařka, která je svému oboru oddaná. Znám jí už dlouho a pokud potřebuji jinam bych, po zkušenosti s jinými lékaři,nešla. Je milá, ochotná a velmi pečlivá. Mohu ji doporučit jako zkušeného odborníka.Zdravím ji. Naďa Janatová

Paní doktorka je velice erudovaná lékařka -sexuoložka. Má i vstřícnou a zkušenou a pracovitou sestřičku, která jen nesedí, ale snaží se být velice aktivní. Spokojený pacinet.

skvělá doktora nerozdíl od jiných :)

Paní doktorka je výborná, už mi odstraňovala čtyři pihy, pokaždé jsem čekala se zatnutými zuby, kdy to tedy začne bolet a najednou se vždycky ozve: "Sestři, podejte mi náplast!" A nejen to, po zákroku mi nezůstaly skoro žádné stopy, dokázala vše trpělivě vysvětlit i tak zvědavému neustále se tázajícímu pacientovi jako jsem já a pokaždé se ještě během řezání vyptává, jak jde studium atd.
Já myslím že už jen to, že má čtyři atestace ze tří různých oborů svědčí o vysoké profesionalitě. Vřele doporučuji!
T.K.

Paní doktorka ví co komu může doporučit, zdá se velmi vzdělaná ve svém oboru a ke každému pacientovi přistupuje s patřičnou péčí.Byla jsem u ní já a moje maminka, která k ní chodí pravidelně na odstranění stařeckých pih. Určitě doporučuji.Paní doktorka je velmi rozumná a dokáže rychle jasně vše vysvětlit.

Profesionalni pristup a chovani. Navstevuji pani doktorku jiz radu let a nikdy nebyl jediny problem. Mohu jen doporucit, v oblasti esteticke dermatologie nejlepsi specialistka kterou znam.

Paní doktorka je příjemná a vstřícná, má zkušenou sestřičku, která se věnuje pacientům , což je chválihodné. Doporučuji. K.

Chodím k ní mnoho let s ekzémem. Sice se příliš nevyznám v tom, kdo je Jiřina Cabalová, protože se tam lékařky nějak střídají, takže nevím, ke komu vlastně chodím, ale vcelku bych byl i spokojený. Je se mnou sice vždycky rychle hotová, takže to vypadá, že mě odbývá, ale zato u ní moc nebývají fronty a mastičky pomáhají.

Paní doktorka mi velmi pomohla, napsala mi velmi dobré léky, moc jí za to děkuji.

K paní doktorce chodím mnoho let a v podstatě celá moje rodina.Jsem velmi spokojená,chodíme s pihami,ekzémem a vždy nám paní doktorka pomohla.Je též moc příjemná a šikovná. S pozdravem