Jiřina Bakrlíková, zubař Pardubice

Zubař

Dašická 1804, Pardubice
Sam. ordinace PL - stomatologa

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Paní doktorka je milá jen do té doby než se objeví problém. Dokud člověka nic nebolí tak se směje a povídá, ale jakile nastane problém neví si sním rady. V září roku 2017 mi čistila kanálky v obou šestkách dole, dala provizorní plombu a další týden to zablombovala úplně. Vše sem si hradila. Zuby mě stále bolely tak sem tam jela jako bolestivý připad a vždy se mi jen vysmála, že mě to nemůže bolet. Nakonec mi doporučila čištěni pod mikroskopem, na kterém sem byla v praze. Když sem tam byla teď nedávno tak se hrozně divila částce, kterou to stálo a že to ona by nedala. Ale jiné řešení mi nenabídla, spíše byla dotčená že jí pořád otravuji. Jednu šestku sem nechala na pohotovosti vytrhnout, a tu druhou se teď snažíme zachránit. Paní doktorku opravdu nedoporučuji! Paní doktorka mi odpověděla při poslední návštěva : Svámi už nechci mít nic společného!

MUDr. Jiřina Bakrlíková

Vaše hodnocení je opravdu velmi zkreslené a vůbec nevystihuje celý stav problému.Jednak jste neplatila vše.Zuby byly perfektně zaplněné,což jste viděla na rtg snímku.Myslím,že jsem s vámi celou věc probírala.Doporučila jsem vám i resekci kořenového hrotu.Nikdy jsem se vám nevysmivala a že s vámi nechci mít nic společného jsem v
žádném případě z úst nevypustila.

Paní doktorka je moc šikovná, citlivá. Trhání zubů sem se bála jako čert kříže a musim říct, že aplikace analgetika absolutně bezbolesti, trhání jako takové trvalo tak cca minutu. sestřička i paní doktorka u mě mají veliké plus.... k takové lékařce je radosr chodit

Ačkoli je paní (zvěro)lékařka už starší a už asi dlouho vrtat zuby nebude, přesto sem napíšu, abych alespoň někoho od ní odradil. My jsme k ní chodili pravidelně jako rodina a po přestupu k jinému místnímu zubaři jsme si připadali jak v jiným století. Naše zkušenosti jsou už cca 5 let staré, ale přesto je lepší sdílet poznatky s dalšími a vzájemně si pomoci. Paní zásadně neumrtvuje a při Vašem křiku a slzách uvidíte v jejím výrazu spíše potěšení než soucit. Mně osobně byla vnucena amalgámová plomba, i potom, co jsem výslovně řek, že ji nechci, že si chci připlatit, prostě řekla, že ne a do mojí rozvrtaný huby nacpala tu amalgámovou, aniž by se zeptala, jestli nechci alternativu. Matka měla bolestivé zkušenosti, kdy po sérii bolestivých hodinách vrtání dostala zánět okostice, po přestoupení k jinému lékaři se jí dostalo vždy umrtvení, pečlivých zákroků a doposud neplatila ani korunu, paní Bakrlíková si svoje hbité ruce nechá dobře zaplatit. Paní už chce mít zřejmě svůj klid a tedy se příliš nevzdělává novinkách v daném oboru nečekejte nabušenou ordinaci s moderním zázemím.

Prošla jsem si třemi stomatology, paní Bakrlíková je opravdu otřes... Nejsem žádná citlivka ani problémový nebo zhýčkaný pacient, ale to, co tato stomatoložka předvádí, je opravdu až neskutečné. Po přečtení pár komentářů zde mne to akorát utvrdilo. Nejen, že hygiena byla na bodě mrazu - odskočila si od počítače ani ruce si neumyla a už se hrabala v ústech mojí rok a půl leté neteře, pak sestře, pak mě. Za další, měla jsem možnost s touto stomatoložkou poprvé zažít čištění kanálků... Nevím, proč mi to paní Bakrlíková neumrtvila, jak se to prý běžně jinde v moderní stomatologii dělá... I přes veškeré moje skučení (dokonce ve vší upřímnosti jsem se tam jak děcko rozbrečela) mi tam toho koňára prostě nepíchla... toto mučení trvalo přes půl hodiny a mně to připadalo jako věčnost. Bylo vidět, jak se na mně doslova vyžívala, jak jí to snad i dělalo dobře. Po skončení čištění kanálků mi vrtala zaplombovaný zub... když došlo na znovuzaplombování, sestra p. Bakrlíkové namíchala hmotu, kdy pak při práci spravování mého zubu mi bylo oznámeno, že nová namíchaná hmota úplně nevyjde na zacelení celého zubu, ale že už novou další hmotu namíchávat prostě nebude, a vzala kousky staré plomby, která mi byla vyvrtána a přidala do nové výplně. Když jsem tohle vyprávěla, nikdo mi to neuvěřil... Za sebe a mojí sestru NEDOPORUČUJI!!! Byly jsme tam naposled všechny tři.

Také si na paní doktorku nemohu stěžovat. Sice se vždycky tváří povýšeně, ale když s ní prohodíte pár slov, chytne se. Sice si o informace musím říkat, ale jsem spokojena nejen s cenou zákroků, profesionalitou i čekací dobou. Jen ten přístup, no...

Se všemi negativními hodnoceními na pani doktorku vřele souhlasím.Od 25 let jsem měla problémy s dásněmi, chodila jsem s tím k ní ve vlastním zájmu každé 2 měsíce, aby mě objednala na vyšetření na paradentologii, načež vždy reagovala slovy, že krvácení z dásní je normální....když jsem se konečně dostala na paradentologii bylo už pozdě-zuby mi postupně začaly odcházet,verdikt zněl:léčba nebyla podchycena v zárodku.Nechápu,jak se mohla paní doktorka takto ke mně zachovat-tenkrát jsem neměla možnost takového výběru stomatologů jako dnes- bohužel jsem na to doplatila.

Paní doktorka je příjemná, její práce je perfektní! Vše vysvětlí a poradí. DOPORUČUJI!

Pani zubarku doporucuji.Petra H.

super zubařka mám ji odmalinka,sem s ní spokojená..

Mela jsem tu cest Pani Zubarku poznat a nenachazim slov.Hruza des sila,spinave ruce,krev na rousce a navic ji tahlo s ust a to je na zubarku prilis,jeji ceny jsou taky pochybny,uctovat penize za to,ze si pouze vyzvednu svou zdravotni kartu,je nad mojue chapani.....