Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

Byla jsem spokojená pan doktor je profesionál a sestřička je milá a vstřícná. Líbí se mi, že díky objednávkovému systému nemusím dlouho čekat v ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Běžný termín

Velmi příjemný přístup.Byla jsem spokojena s přístupem pana doktora i s milým chováním zdravotní sestřičky.

Návštěva u lékaře proběhla včas a velmi odborně. Byla jsem zcela spokojena.
Určitě bych lékaře doporučila svým kamarádkám.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" antikoncepce

Do ordinace MUDr. Zvolského chodím několik let a nemohu na ně říct jediné špatné slovo. Pan doktor je odborníkem na slovo vzatým, vždy ochotný vše (i několikrát) vysvětlit, pečlivý, citlivý a sestřička je vždy příjemná a laskavá. Výborná gynekologická péče.

Doktor byl velice prijemny. Byla jsem ze sve prvni navstevy nervozni, ale nemusela jsem se niceho bat. Vse mi vysvetlil, upozornil me na jakekoli cinnosti a i jsme si popovidali.
Dekuji. Doporucuji.

Pan doktor je velice příjemný, dá se s ním mluvit o čemkoliv, co ženu trápí a snaží se najít řešení. Jsem velice spokojená. A nesmím zapomenout na milou a ochotnou sestřičku.

Vždy naprostá spokojenost s přístupem pana doktora. Velmi příjemný, ochotný vše vysvětlit, sestřička v ordinaci také. Výborná komunikace.

Jsem pacientkou pana doktora již řadu let a jsem velmi spokojená. Je to dobrý specialista, je komunikativní a ohleduplný, milý a vstřícný.

Profesionální přístup, skvělý odborník. Nemám strach se na cokoliv zeptat. Vždy podá vysvětlení. Doporučuji.

Spokojenost sestra i doktor SUPER, žádné zdržení, kontrola proběhla úplně skvěle , málo lidí, ordinace je perfektní .

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství