MUDr. Jiří Zvolský

Odhadovaná doba odpovědi:

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství +3 Více

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Vzdělání a praxe:
atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těho...

Ukončené školy

• Palackého Univerzita v Olomouci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Pak Zvolský je opravdu špička ve svém oboru. Postrádá ale empatii. Pokud má někdo jiný názor nebo mu pak doktor nevěří, hned je zle. Poslední léta je pan doktor často nepříjemný a pro urážky pacientek nejde daleko, i když o stavu pacientky mimo svou způsobilost neví absolutně nic. Škoda, že budu asi nucena hledat si proto gynekologa jinde

take souhlasím že je nejlepší pan dpktor v okolí,už jsem odešla od třech gynekologu a musím říct že jsem přišla k tomu nejlepšímu. Nemužu si stěžovat sestřička vždy s usměvem na tvaři,vždy vyjit vstřic a pan doktor no prostě odborník. Všem podotknout ty diplomy na stěnach nedostal jen tak

Bohužel musím souhlasit s paní/slečnou Hanou Rychlou.

Velmi dobrý profesionál ve svém oboru, ale pokud nastane nějaký problém nebo má člověk jiný názor na danou věc, tak tomuto lékaři chybí taktní jednání. Mluvím z vlastní zkušenosti a opravdu je mi líto, že jsem z tohoto důvodu nucena si hledat jiného gynekologa.