Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Zástup

Rozhodně nedoporučuji. S 10ti denním dítětem jsem čekala hodinu na vytažení stehů po Císařském řezu. Kritizoval práci ostatních lékařů (Krnov, Ostrava) chválil jen sebe. Nevěděl jak se vytahuje vstrebatelny intadermalni steh. Po upozornění ze má ustrihnout pouze uzliky na konci mě ujišťoval ze ví co děla a kolik má zkustnosti. Nakonec mě poslal do nemocnice protože si s tím nevěděl rady. Kde mi potvrdili ze měl pouze ustrihnout uzliky na konci a ne se snažit to vytáhnout. Serval mi z toho všechny strupy tekla mi krev a bolelo mě to ještě dva dny. Měl by se učit od lékařů v Krnově. Přístup a chování katastrofa.

Přijde mi velice podivné, že můj negativní názor zmizel a s ním všechny ostatní,hmm, všechna hodnocení budou určitě pravdivá, směšné!!všechny negativní názory se shodovaly s tím, že doktor Zvolský je arogantní, neprofesionální a absolutně jej nedoporučuji, více se již rozepisovat nebudu, kdyby mi ten příspěvek zase "NĚKDO" náhodou smazal,doporučuji naopak pana doktora Čecha, rozdíl je nebetyčný.

Jsem u pana Zvolského asi 4 roky, nyní si hledám nového lékaře. Pan doktor je velmi arogantní a sprostý. Když jsem u něj byla naposledy na prohlídce, tak mi řekl, že když si nenechám naočkovat vakcínu proti rakovině děložního čípku, tak ať tam pak nechodím s problémem, že mi něco je. Řekla jsem, že momentálně u sebe nemám 3500 Kč, tak si to nechám příště a on na to, že "si běžte vybrat do bankomatu a přijďte"... Udělala jsem to a on mě hned upozornil, abych se za 4 měsíce nezapomněla objednat na další dávku vakcíny. Řekla jsem, že si to nechám píchnout v Praze - kde studuji, ať jen kvůli tomu nemusím jezdit do Opavy... Na to mi řekl, že mě tedy vyřadí z evidence pacientů.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství