Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" komplexní gynekologické vyšetření

MUDr.Jiří Zvolský je vždy milý, laskavý, jeho přístup k pacientovi je profesionální, jako lékaře si ho nesmírně vážím, rozhodně bych svého gynekologa neměnila.

Byla jsem velmi spokojená s empatickým přístupem zdravotní sestry i lékaře. Také mi bylo vše vysvětleno, což jsem u jiných gynekologů nezažila. Doporučuji.

Jsem vždy spokojená jak s léčbou, tak s komunikací lékaře i sestry. Jsou to odborníci na svém místě.

Celých více než dvacet let při všech dosavadních vyšetřeníchí velká spokojenost..a vždy veškerá péče na 100%

S péčí pana doktora jsem při každé návštěvě spokojená, není nic co bych vytkla, možná jen občasné delší čekání v čekárně

Jako vždy příjemné vystupování, vysoká profesionalita. Dochvilnost citlivý přístup.dobre vybavena ordinace.

Skvělý lékař , velmi příjemná a ochotná sestřička . Navštěvuji pravidelně , vždy odcházím spokojená.

Byla jsem spokojená pan doktor je profesionál a sestřička je milá a vstřícná. Líbí se mi, že díky objednávkovému systému nemusím dlouho čekat v ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA" Běžný termín

Velmi příjemný přístup.Byla jsem spokojena s přístupem pana doktora i s milým chováním zdravotní sestřičky.

Návštěva u lékaře proběhla včas a velmi odborně. Byla jsem zcela spokojena.
Určitě bych lékaře doporučila svým kamarádkám.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství