Partyzánská 3, Opava
Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Antikoncepce

Běžný termín

Kolposkopické(mikroskopické) vyšetření čípku děložního +6 Více

Komplexní gynekologické vyšetření

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Očkování vakcínou Silgard, nebo Cervarix proti rakovině děložního čípku( HPV infekci)

Vzdělání a praxe: atestace II. stupně z gynekologie a porodnictví,specializace: licence k superkonziliárnímu ultrazvukovému vyšetřování v těhotenstv...

• Gynekologická onemocnění

Komplexní vyšetření po celou dobu těhotenství

Poradenství při klimakterických potížích

Poradenství v léčbě neplodnosti

Dozvědět se více

Specializované ultrazvukové vyšetření-1.trimestrální screening na vrozené vývojové vady( jsme certifikované a auditované pracoviště)

1 000 Kč

take souhlasím že je nejlepší pan dpktor v okolí,už jsem odešla od třech gynekologu a musím říct že jsem přišla k tomu nejlepšímu. Nemužu si stěžovat sestřička vždy s usměvem na tvaři,vždy vyjit vstřic a pan doktor no prostě odborník. Všem podotknout ty diplomy na stěnach nedostal jen tak

Bohužel musím souhlasit s paní/slečnou Hanou Rychlou.

Velmi dobrý profesionál ve svém oboru, ale pokud nastane nějaký problém nebo má člověk jiný názor na danou věc, tak tomuto lékaři chybí taktní jednání. Mluvím z vlastní zkušenosti a opravdu je mi líto, že jsem z tohoto důvodu nucena si hledat jiného gynekologa.

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství