Výborný lékař, poradí, pomůže, je milý, když jsem k němu šla poprvé, vše mi vysvětlil, ničeho jsem se nemusela bát. Gynekolog opravdu k nezaplacení. Doporučuji.

U tohoto pana doktora jsem od svých 20 let, takže asi tak 23 let. Zažila jsem během těhotenství jiného doktora, který byl denně nalitej, zlý, arogantní a surový. V porodnici jsem zažila i paní doktorku, zlá a sprostě nás titulovala. V mých 20 letech opravdu velký šok ! Naštěstí se to vyřešilo samo, starý lékaž šel do důchodu a já po porodu přešla k MUDr.Zimolovi. Věřte, že jsem strašný puntičkář, detailista a pracuji denně s mnoha lidmi, takže mám "pracovní deformaci" vše sledovat ostřížím zrakem. U pana doktora je velmi čisto (všude a všechny pomůcky).On sám se chová velmi profesionálně, lidsky, slušně, vyslechne, poradí a je pečlivý !! A také má sestřičku, která je velmi milá a ochotná. Jen zkuste zaklepat jinde, a uslyšíte "příjemné" reakce sestřiček (nemyslím jen ordinaci gynekologů, ale i zubařů či obvoďáků ....). To, že někomu údajně špatně léčil zánět moč. měchýře, to je hlavně nemoc pro urologa nebo obvodního, jen se ženy naučily s tím chodit ke gynekologům. A to, že to někdo léčil blbě, není chyba lékaře, ale samotného pacienta, není to jen tím, brát léky,ale taky dodržovat to ostatní (pití čaje, teplo, sucho, vhodné spod.prádlo...). Rozčílily mne názory (velmi negativní), které jsou tu uveřejněné a co je někomu po tom, jestli doktor pronajímá byty, je to jeho věc (těch doktorů je spousta, jen se o nich tolik nemluví). S
hodnocením lékaře to nemá mít nic společného. Mějte se,Martina.

Vzhledem k tomu že nejsem lékař, mohu posoudit pouze přístup ke mně jako pacientce a ten je vždy profesionální, příjemný a pracovní doba je velmi vyhovující. Lenka

Já s ním nemám žádný problém, paní doktorka ke které jsem chodila předtím byla hrubá, hnusná a se slovy - tak mi ukažte tu svojí ...... jsem přešla k panu doktorovi, který se divil tomu, že jsem u paní doktorky měla ve výsledcích náběh na rakovinu děložního čípku a ona mi vůbec nic neřekla.Dnes jsem zdravá, pan doktor mi vždy vše vysvětlí a v květnu se mě a manželovi narodí malej brouček.Jestli někomu radí, nebo se k němu chodí někdo vypovídat, mě osobně nezajímá - od toho mám manžela a rodinu. Myslím si, že doktor má především léčit a pronést nějaké to povzbuzující slovo. Od povídání o soukromých problémech máme přece psychology.

doporučuji pana doktora...

profesional jsem velmi spokojena.odpoví na každy dotaz.sestřička velmi přijemna

Nechápu proč do hodnocení lékařů pletete soukromý život!! Mě osobně nezajímá co si p. Zimola dělá ve svém soukromém životě, já k němu chodím kvůli zdravotním problémům a nejenom já!!asi ste zřejmě Rom ? :D

Lepší není,příjemný, milý vše rád vysvětlí a ke mě je vždy pečlivý. Je skvělý

K tomuto lékaři chodím od svých 14 let. Pak jsem se přestěhovala do Prahy a musela jsem lékaře změnit. V Praze jsem nebyla ani s jedním doktorem spokojená a změnila jsem jich tam poměrně dost. Většinou byli arogantní, můj zdravotní stav je absolutně nezajímal. Po 8 letech jsem se vrátila zpět do Žatce a začla chodit zase k tomuto lékaři a jsem spokojená.Odpoví mi na každý dotaz,se vším mi vždy pomůže, nikdy se mi nestalo,že by mě odbyl jako doktoři v Praze, zkrátka já si nemám na co stěžovat. Ted jsem těhotná a pan doktor se o mě opravdu pečlivě stará, dbá na to,abych dodržovala vše, tak jak se má, vyjde mi vstříc s každým vyšetřením, o které ho požádám,zkrátka já si opravdu nemám na co stěžovat a negativní příspěvky na tomto webu mě po letitých zkušenostech s panem doktorem zaráží. Je milý, ochotný, ve všem vyjde vstříc, sestřička je též milá,příjemná,chodím k němu velmi ráda. Ted jsem se přestěhovala do Klášterce nad Ohří,ale u doktora zůstávám,jsem spokojená

Profesionál jsem velmi spokojena.Odpoví na každý dotaz.