Dobry den věřím že pan doktor Zimula je straně milý a ochotný ale mám sním velke problemi už nikdy jsem nemela mit děti věčně si stěžoval na všechno možné když jsem nastoupila do nemocnice a všechny vyšetření jsem ukazala panu primaři ginekologie jen kroutil hlavou kde to pan doktor sebral všechno a duvod proc bych nemela děti nikdy pan primar nepochopil takže děti mužu mít jsem ve 3 měsici těhotenství ale u jineho lekaře jestli že mužu doporučit pana doktora tak mohu Ale jedine Tibor Pavuk je to nejlepší mudr.co nám bez mych zbytečnych otazek mi všechno řekne sám vysvětí vylečí pomuže i svami o vašem živote a rád dava svéé rady a néé jako pan doktor zimula ž vas na obyčejný zánět močovích cest lečí 2,5 roku a ješte se mu to nepodaří vylečit to je nepochopitelne ale je to tak To je jen muj názor

Tohoto lékaře nedoporučuji ani nedokáže vyléčit zánět močových cest... a to nemluvím o té špíně co má v ordinaci a to nemluvím o zaprášeném pracovním stole ale o gyn.židly fujky

Nebyla jsem spokojena s tímto lékařem.

v žádném případě nedoporučuji. A hlavně ženám které chtějí mít ještě děti. Slyšela jsem mnoho názorů vzhledem k tomu že pracuji ve zdravotnictí. Sama jsem k němu chodila, kdybych nepřešla k jinému doktorovi, tak snad i dodnes nejsem vyléčená.

Po lidske strance to jde,ale co se tyce leceni se nada komentovat. Nedoporucuji po nekolika letech jsem musela odejit k jinemu lekari.

O

Také jsem přešla a jsem ráda.Přišlo mi,že je to jen o prodeji "peventivních léků",ale třeba to je jen můj názor.

velká nespokojenost!!

přešla jsem , nespokojena