Výborný lékař, poradí, pomůže, je milý, když jsem k němu šla poprvé, vše mi vysvětlil, ničeho jsem se nemusela bát. Gynekolog opravdu k nezaplacení. Doporučuji.

U tohoto pana doktora jsem od svých 20 let, takže asi tak 23 let. Zažila jsem během těhotenství jiného doktora, který byl denně nalitej, zlý, arogantní a surový. V porodnici jsem zažila i paní doktorku, zlá a sprostě nás titulovala. V mých 20 letech opravdu velký šok ! Naštěstí se to vyřešilo samo, starý lékaž šel do důchodu a já po porodu přešla k MUDr.Zimolovi. Věřte, že jsem strašný puntičkář, detailista a pracuji denně s mnoha lidmi, takže mám "pracovní deformaci" vše sledovat ostřížím zrakem. U pana doktora je velmi čisto (všude a všechny pomůcky).On sám se chová velmi profesionálně, lidsky, slušně, vyslechne, poradí a je pečlivý !! A také má sestřičku, která je velmi milá a ochotná. Jen zkuste zaklepat jinde, a uslyšíte "příjemné" reakce sestřiček (nemyslím jen ordinaci gynekologů, ale i zubařů či obvoďáků ....). To, že někomu údajně špatně léčil zánět moč. měchýře, to je hlavně nemoc pro urologa nebo obvodního, jen se ženy naučily s tím chodit ke gynekologům. A to, že to někdo léčil blbě, není chyba lékaře, ale samotného pacienta, není to jen tím, brát léky,ale taky dodržovat to ostatní (pití čaje, teplo, sucho, vhodné spod.prádlo...). Rozčílily mne názory (velmi negativní), které jsou tu uveřejněné a co je někomu po tom, jestli doktor pronajímá byty, je to jeho věc (těch doktorů je spousta, jen se o nich tolik nemluví). S
hodnocením lékaře to nemá mít nic společného. Mějte se,Martina.

Vzhledem k tomu že nejsem lékař, mohu posoudit pouze přístup ke mně jako pacientce a ten je vždy profesionální, příjemný a pracovní doba je velmi vyhovující. Lenka

Já s ním nemám žádný problém, paní doktorka ke které jsem chodila předtím byla hrubá, hnusná a se slovy - tak mi ukažte tu svojí ...... jsem přešla k panu doktorovi, který se divil tomu, že jsem u paní doktorky měla ve výsledcích náběh na rakovinu děložního čípku a ona mi vůbec nic neřekla.Dnes jsem zdravá, pan doktor mi vždy vše vysvětlí a v květnu se mě a manželovi narodí malej brouček.Jestli někomu radí, nebo se k němu chodí někdo vypovídat, mě osobně nezajímá - od toho mám manžela a rodinu. Myslím si, že doktor má především léčit a pronést nějaké to povzbuzující slovo. Od povídání o soukromých problémech máme přece psychology.

Dobry den věřím že pan doktor Zimula je straně milý a ochotný ale mám sním velke problemi už nikdy jsem nemela mit děti věčně si stěžoval na všechno možné když jsem nastoupila do nemocnice a všechny vyšetření jsem ukazala panu primaři ginekologie jen kroutil hlavou kde to pan doktor sebral všechno a duvod proc bych nemela děti nikdy pan primar nepochopil takže děti mužu mít jsem ve 3 měsici těhotenství ale u jineho lekaře jestli že mužu doporučit pana doktora tak mohu Ale jedine Tibor Pavuk je to nejlepší mudr.co nám bez mych zbytečnych otazek mi všechno řekne sám vysvětí vylečí pomuže i svami o vašem živote a rád dava svéé rady a néé jako pan doktor zimula ž vas na obyčejný zánět močovích cest lečí 2,5 roku a ješte se mu to nepodaří vylečit to je nepochopitelne ale je to tak To je jen muj názor

Již je to mnoho let, kdy jsem přešla k jinému lékaři. a dobře jsem udělala, navrhovaná operace,se nekonala,nebyla vůbec potřeba.dodnes to nepochopím. a jsem zcela zdráva.

doporučuji pana doktora...

profesional jsem velmi spokojena.odpoví na každy dotaz.sestřička velmi přijemna

Nechápu proč do hodnocení lékařů pletete soukromý život!! Mě osobně nezajímá co si p. Zimola dělá ve svém soukromém životě, já k němu chodím kvůli zdravotním problémům a nejenom já!!asi ste zřejmě Rom ? :D

Lepší není,příjemný, milý vše rád vysvětlí a ke mě je vždy pečlivý. Je skvělý