Zubní ordinace
K Vodojemu 7, Plzeň

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Pan Doc.MUDr je ten nejlepší zubní lékař jakého jsem kdy poznala .Je to velice lidský lékař s obrovským pochopením ze strachu pacienta.Vždy dokáže uklidnit a když řekne, že to nebude bolet, tak tomu věřte.Sestřička je naprosto úžasná a milá,pravá ruka pana docenta.Ordinace i čekárna vždy září čistotou.Děkuji Bohu, že jsem se k němu dostala.Mám je oba velice ráda a moc si jich vážím.Přeji oběma pevné zdraví, aby nám mohli ještě dlouho pomáhat

Na pana doktora jsem slyšela samou chválu, určitě musím pochválit příjemné prostředí i jednání jeho či sestřičky, chválil ho též partner po komplikované extrakci osmičky naležato. Já však musím strhnout dvě hvězdičky za neempatii a co hůř pan doktor po letech praxe dospěl do takové fáze, kdy si myslí, že to jestli něco bolí pozná lépe než pacient. Po druhé umrtvovací injekci byl zákrok stále bolestivý. Domluvili jsme se, že se mám ozvat, když by něco bolelo...bohužel to jaksi ignoroval a pokračoval dál. Po hodině trápení, kdy zub byl stále na svém místě mne odeslal do FN, kde vše proběhlo rychle BEZBOLESTNĚ, pan doktor byl velmi pečlivý a informoval mne o každém kroku. Nejspíš pan Docent neměl svůj den, to se stane i těm nejlepším.

Absolvovala jsem u pana docenta extrakci osmiček i vyšetření v kloubní poradně a sobojím jsem byla maximálně spokojena. Pan docent i sestřička byli velmi příjemní, uklidnili mne a samotný zákrok proběhl v naprosté pohodě a skvělé atmosféře. Doporučuji!

Skvělý lékař. Velmi mě mrzí, že nepřijímá nové pacienty, ale nedivím se, že má plno!:) Takže k němu mohu chodit pouze na chirurgické zákroky typu extrakce osmičky. Tu mi provedl bravurně již 2x.

dobrý na jedničku, to je aspoň lékař, uř jsem ho doporučila, takový by na problematiku stačil jediný v republice, protože u ostatních to je na prd ty ostatní všechny by měli vyhodit, mě vráci taky vyhodí, když nejsem dobrá

Doporučuji, bohužel nepřijímá nové pacienty.

Marie Stará

Byla jsem u pana docenta Zemena na trhání osmiček, kam jsem byla odeslána mým také velice šikovným lékařem MUDr. Kučerou, který to pro jejich komplikovaný růst nechtěl provést sám. Po zážitcích mých kolegyň s trháním těchto zubů u různých arogantních či nezkušených lékařů jsem byla připravena na vše, ale nečekala jsem, že tento zážitek, pro mě bude dokonce příjemný. Přístup pana docenta i sestřičky byl velice profesionální a přátelský, prostředí ordinace je příjemné a rozhodně nehrozí žádné čekání. Za třičtvrtě hodinky jsem měla obě osmičky bezbolestně venku, vše mi bylo důkladně a ochotně vysvětleno. Moc děkuji, kéž by u nás byli jen takový lékaři.

K docentovi mě poslala moje zubařka k odstranění ležatého moudráku. Bála jsem se hrozně, ale báječné chování pana docenta i sestřičky mě zbavilo strachu. Chirurgický zákrok vůbec nebolel a byl to koncert rukou doktora a sestřičky. Kdyby takoví byli všichni zdravotníci! Jana M.

Kéž bychom se setkávali v každé lékařské ordinaci s takovým milým chováním a tak vysokou odborností!

Vděčná pacientka
Eva Adamová

Pan doktor mi trhal osmicku, byl mily, informoval me. priste jdu zas k nemu