Privátní zubní ordinace
č.d. 240, Budišov

Mozna je chytry, ale nevim proc objednava pacienty na urcitou hodinu, kdyz vetsinou bere pacienty podle doby prichodu do cekarny i kdyz zase bere i neobjednane pacienty. Minimalni cekaci doba je 1 hodina(i kdyz je nekdo objednany). Ale co me NEJVIC vadi, ze to trhani zubu od nej neuveritelne boli, az me pripada, ze tu umrtvovaci latku v te injekci ma zredenou i kdyz nekdo rikal, ze ho trhani zubu od nej neboli, ale ja bohuzel nejsem ten pripad. Jeste svacinka u nej trva asi 1 hodinu. Pomalu premyslim o jinem zubari.

Léty prověřený praktik, nikdy netrhá zuby bez příčiny, plomby drží, netlačí člověka do drahých náhrad jak jinde, zbytečně nerentgenuje, ordinační hodiny má, dlouhé čekací doby - jak kdy, bere i neobjednaného

dobrý stomatolog a práci rozumí a dělá vše profesionálne a důkladně. Jsem spokojen.

ceka se to jo ale jsem snim spokojena

Výborný praktik, který nikdy netrhá zuby bez příčiny, vždy se je snaží zachránit, za 20let mi nevypadla ani jedna plomba, dlouhé čekací doby jsou asi dány velkým množstvím pacientů.

Dobrý a pečlivý lékař, který se nesnaží zalíbit zbytečně nákladnými a rádo-by populárními metodami. Nenutí vám za každou cenu to "NEJ..." na kdejakou malichernost ani Vám netvrdí, že umrtvení je nutné již při otevření úst. Prostě praktit co umí své řemeslo. Navíc zábavný se schopností rozptýlit bolestí deprimovaného pacienta.
Jak vidno z příspěvků "není na světě ten, co by se zalíbil všem...", ale to je realita, kteou si musí ověřit každý sám.

s níže uvedenými příspěvky nemůžu souhlasit,navštěvuji pana doktora řadu let,při trhání mi od něj mi nikdy nevypadla,vždy vše umrtvil a kdyz si řeknu tak i při vrtání, plomba

X

Je to stomatolog,který trhá zuby a léčí je tímto.Nebo musíte najít jiného stomatologa,který Vám je opraví.Nedodržuje ordinační hodiny.Dlouhé čekání,než Vás veme na řadu.Nedoporučuji