Masarykova 827/64, Ústí nad Labem
Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku, (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Pan doktor je velmi pečlivý, hodný,ochotný...... snažili jsme se o miminko přes 7 let po té co jsem přešla po 3 letech k panu doktorovi se nám najednou změnil život. Pan doktor se o mě staral jak o vlastni vše vysvětlil, poradil, psychicky podpořil což byla ta největší důvěra v něj a to nemluvím ani o mladé hodné sestřičce kterou tam má no prostě super dvojka :-) Lepšího doktora jsem nenašla

U pana doktora jsme absolvovali "návštěvu" v bříšku u naší Sofinky na 4D, 3D i 2D ultrazvuku. Pan doktor je výjimečný. Moc pěkně povídá a rád odpoví i na otázky, které k tomuto druhu "vyšetření" ani nepatří. Naprosto osobní a vtřícný přístup. Velice doporučuji, nádherný zážitek. Panu doktorovi moc děkujeme.

Musím uznat, fakt kapacita. Úžasný lidský přístup. Nesmím zapomenout na sestřičku, taky úplně supeeer :-)

Pan doktor je opravdu doktor s velkým D. Je to jeden z mála doktorů,který opravdu řeší problém a pacientce pomůže. Děkuji za vše!! A mé díky patří i paní sestřičce,která je vstřícná a když může,pomůže. Děkuji za takové lidi ve zdravotnictví.

Pan doktor Zahrádka je moc fajn a dokáže poradit i do života jako mně.Jsem moc ráda za takového pana doktora .Dík za vše pane doktore.

Pán doktor Zahrádka je můj gynekolog a jsem sním nesmírně spokojená už jsme spolu prožili hodně věcí a všechno jsme zvládli. A za ty léta si nepamatuji že by byl protivný vždycky byl vstřícný a hodný je to moje zlatíčko a vždycky se na něj těším a odcházím od něj z dobrou náladou.Dana B.

Tak tenhle doktor je ten nejlepší ze všech. Když jsem k němu měla jít poprvé bála jsem se, ale pan doktor byl velmi ochotný a milý. Dneska k němu chodím naprosto beze strachu, dokonce se i těším. Určitě doporučuji!!!! jeden z nejlepších v UL.

K panu doktorovi jsem šla na 3D ultrazvuk, byla jsem nadšená, z jeho výkladu, vstřícnosti, ochoty, ukázal mi zřetelně naprosto všechno, vytiskl nádherné fotografie, a vše mám zdokumentované na dvd i se suprovou hudbou, no prostě dokonalé, určitě, až budu čekat další miminko, tak jednoznačně půjdu k panu doktorovi Zahrádkovi, všem velmi doporučuji !!!Je úžasný !!!

~

S panem doktorem jsem velice spokojená, myslím si, že léčit umí. Jen bych u tak sdílného odborníka očekávala, že když za ním přijdu s otázkou, dostane se mi plnohodnotné odpovědi. A to se stane jen v případě, že je to jeho oblíbené téma. V opačném případě Vás "odpálkuje". Jinak ale mohu vřele doporučit.

Musím se přida. K panu dr. Zahárdkovi chodím 20let.........neznám lepšího lékaře a moc mu tímto děkuji, za jeho pečlivost, ochotu a za něj celého, že tu pro nás je:-).

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 15 let a nedávno jsem začala brát svou první antikoncepci a menstruace jsem měla 13 dní. Během menstruace jsem se svým pritelem měla pohlavní styk a krvácela jsem,což bylo jasne když jsem měla menstruaci. ale teď už ji nemám a vzdy po pohlavním styku krvacim ještě třeba půl dne,vcelku silně. prosim,nevíte čím by to mohlo byt?

To by měl, děvče, zjistit Váš gynekolog. Někdy se to v prvních 2 měsících po nasazení antikoncepce stává. Možná je někde chyba v užívání? Fakt se poraďte se svým panem doktorem či paní doktorkou. (1.8.2019)

MUDr. Jiří Zahrádka

• Dobrý den,
    již měsíc užívám antikoncepci Jeanine a teprve nyní jdu na testy srážlivosti krve.
    Bude mít toto užívání HA vliv na výsledky nebo je srážlivost dána geneticky a nelze tak její výsledky ovlivnit?
    Zajímá mě, jestli jsem na testy měla jít pr D užíváním, aby teď výsledky nebyly zkreslené.

Také dobrý den!
    Testy na poruchy srážlivosti krve se v České republice při nasazení antikoncepce standardně nedělají. Máte v rodině nějaké rizikové faktory? Proč a kdo Vás na tyto testy poslal? Nicméně: užívání antikoncepce nijak neovlivňuje poruchy srážlivých faktorů krve. Ty jsou každému vrozené. Antikoncepce může, při poruchách srážlivosti, mírně tuto poruchu zhoršovat, zvláště, pokud žena kouří. Poruch srážlivosti je více. Vždy je, pokud se taková vrozená porucha zjistí, vhodné důkladně to prodiskutovat s lékařem - HAEMATOLOGEM. Tito lékaři mají (nic ve zlém) obvykle tendenci užívání hormonální antikoncepce "zakazovat", nenavrhnou ale, variantu antikoncepce. Kondom? Tělísko? Přitom 1 potrat a ještě více těhotenství, je při poruchách srážlivosti krve větší riziko, než několik let užívání nízkohormonální antikoncepce. S tím máme my, gynekologové, trochu problém. Nicméně nezoufejte - ještě nemáte výsledky! Věřím, že testy dopadnou dobře! (1.8.2019)

MUDr. Jiří Zahrádka