Gynekolog Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Gynekologická ordinace , UZ diagnostika vč. 3D a 4D ultrazvuku,
Masarykova 827/64, Ústí nad Labem

K panu dr. Zahrádkovi chodí i dcera a slečna mého syna na moje doporučení. Je to náš "rodinný lékař". Všechny jsme spokojené.

Mé milé pacientky, děvčata!
Já vás mám také rád, všechny - vždyť vy nás vlastně živíte. Nebýt vás, tak nevím co bych dělal? Sepisoval paměti? To víte, že mne vaše hodnocení čekacích dob mrzí - ale asi se to nevystříbří... Objednací dobu máme již, v případě vašeho zájmu, i kratší jednoho týdne. A myslím, že pokud se u nás můžete objednat na kontrolu až 1/2 roku dopředu, že to není naše nevstřícnost. Akutní pacientky však bereme buď ihned, nebo, pokud stav počká, tak druhý den. A já nemohu vědět, kolik akutních případů příjde... Ani jak závažné onemocnění u kterékoli z vás objevím i během té "obyčejné preventivní prohlídky", jak mnohé z vás říkáte... To se zkrátka nedá naplánovat. Nebo si myslíte, že když dojde na zpoždění, že z toho mám radost? Vždyť o to později skončí též naše ordinační doba, o to později jdeme (či spíše nejdeme) na oběd, o to později můžeme jít domů. Já vím - každé čekání je únavné a protivné. Vím také, že můžete mít dohodnutou schůzku, naplánován odjezd autobusu atd., atd... Ale na druhou stranu - snažím se s vámi vždy vyřešit všechny vaše potíže při jedné návštěvě. Někteří mí kolegové si práci dovedou rozdělit - dnes vyřešíme toto, za 3 dny si přijďte na ultrazvuk, za dva měsíce dořešíme to objednání do nemocnice...
Takhle byste to chtěly? No to se pak do vyčleněného času vejdu i já! I se svým povídáním. Ale mé dámy - vždyť vy si ke mne chodíte i pro to mé povídání! Ty které to nesnášely, jsou už dávno u jiných kolegů. A jestli se u jiných gynekologů nečeká? Nevím, možná ne. Já chodím "na gyndu" jen k Zahrádkovi... A tak mi, prosím, ten váš delší pobyt v čekárně promiňte, já už jiný nebudu... Děkuji za důvěru. Váš dr. Jiří Zahrádka

S panem doktorem jsem byla velmi spokojena. Bohužel byla, neboť mne dnešního dne vyloučil ze své ordinace. A to jen proto, že jsem si u něj vyžádala papíry k dalšímu posouzení lékařce, která by mne měla operovat. Zvláštní přístup v dnešní době. Myslím, že má pacient právo nahlédnout do své dokumentace. Tímto přístupem mne pan doktor velice zklamal.

27 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

A mohla bych dostat tělísko když nemám žádné děti?

Ano, u některých tělísek s hormonální složkou je to možné.

MUDr. Jiří Zahrádka

Je mi 43 let a mám předčasnou menopauzu,lékařka nasadila léčbu kombinaci Estrofemu a Duphastonu. Po přečtení rizik hodně váhám zda s léčbou začít. Je tato léčba v pořádku nebo mám lékařku požádat o jinou možnost, popř.o jakou. Děkuji

Tato léčba je v pořádku. Příbalové letáky u léků jsou určeny spíše lékařů,. Vy jako laik nemůžete vyhodnotit udávané MOŽNÉ nežádoucí účinky. Léky se nevyrábí proto, aby lidem škodily (nebo myslíte, že ano?) Bohužel nejsme všichni stejní a někdy lék jednotlivci nemusí "sednout". Český státní ústav pro kontrolu léčiv (SUKL) vyžaduje od výrobců obšírné informace přiložené do krabičky s lékem. Někdy to laik špatně pochopí, lék neužívá a vlastně škodí sám sobě... V cizině je většinou na příbalovém letáku napsáno: Při obtížích se obraťte na svého lékaře či lékárníka. A psychologicky je to asi lepší... Zkuste se podívat na příbalový leták např. u kapkek do nosu. Při Vaší filosofii byste asi neléčila ani rýmu.
Ale takový je zkrátka život. Dejte na rady a zkušenosti odborníků. Lékaři Vám opravdu nechtějí škodit...