Úslavská 75, Plzeň
Rehabilitace

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitace Meziobratlové ploténky

Chodil jsem na rehabilitaci v Chlumčanech. Pan doktor mě důkladně proklepnul a prokřupal už při vstupu, následně jsem chodil asi měsíc cvičit k sestřičkám a na konci mě opět důkladně prohlédl a doporučil další cvičení. Osobně si na jeho péči skutečně nemohu ztěžovat. Pan doktor má od nátury ráznou povahu (a také má na jazyku to samé, co na srdci, i když to občas není úplně příjemné). Pokud ale přistoupíte na to, že pro své zdraví musíte něco dělat v první řadě vy, je tím správným, kdo vám řekne co.

Dobrý den, musím se pana doktora trochu zastat. Dnes jsem u něj byla poprvé bez jakýchkoli předchozích informací o něm, takže jsem neměla žádná očekávání. Nebyla jsem objednaná, přesto mě vstřícně přijali a pan doktor působil docela mile. Pečlivě mě vyšetřil a na všechno, na co jsem se zeptala, mi podrobně a srozumitelně odpověděl. Musím potvrdit, že mě také odrazoval od sportu. Jsem mladá a sportu se věnuji, takže úplně nesouhlasím, ale zase chápu, že po jeho zkušenostech s různými úrazy už sportovce raději varuje.

Dobrý den,

přítel běhal 2 roky po doktorech s bolestí ve stehně a odnášel si doporučení na braní vitamínů či minerálu nebo posudky "než se oženíte, přejde vás to". Až Mudr. Wicherek se řádně zamyslel a nalezl neobvyklý karcinogenní sinoviální sarkom svalu, jež byl následně operativně odstraněn. Doporučuji k nikomu jinému nechodit...

Dobrý den,

Mudr Wicherek má velice dobrý přístup k pacientům. Mluví srozumitelně a udělá si čas pro vyšetření.
Vřele doporučuji.