Mezní 21, Ústí nad Labem
císařské lázně

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Skvělý pan doktor! Ačkoli nevypadá při vstupu mile, je skvělý! Vyléčil mi obě dvě kolena- celkem bezbolestně.. :D ! Určitě doporučuji!!

Děkuji panu doktorovi st. za vstřícnost a trpělivost.Vždy mi vše vysvětlí ,,polopatě" a nic neskrývá za lékařskou hantýrku,což se o jiných lékařích,které navštěvuji,říct nedá.A že je svérázný?Ať klidně je.Od člověka,který je machr ve svém oboru,mi to vůbec nevadí.Uvědomte si,kolik lékařů nepozná ani chřipku a nosí se s nosem až u stropu.

Jeto odbornik na pravem mistě.Jsem s panem doktorem velice spokojen proto mu přeji hodně zdravi a trpělivosti kterou má moc děkuji.

Jsem 2 roky po operaci kyčelního kloubu (totální endoprotéza) a je to bezva.Pan doktor je profík.
Vladislav bulis

ve 30 letech mě operoval oba dva kyčelní klouby aloplastiku ,čily vyměnil za jiné už jsem skoro vůbec nechodil nyní mije 36 let chodím normálně dopráce jezdím na kole na motorce v autě skáču i přez kaluže, velké díky žádnýjiný odborník si netrouf na obě kyčle, během dvou až tří měsíců po operaci sem normálně nastoupil do práce bez potíží a mám nejméně na třicet let pokoj od nesnesitelných bolestí a procouraných nocí v bolestech, díky Panu doktorovi žiju normální život

je velice dobrý a hlavně odborník na svém místě

Mohu jen doporučit.

Jsem po operaci kolene, doktor je vynikající.Jsem spokojená z jeho přístupem a vše mi vysvětlí na rovinu,nemohu si stěžovat.

je opravdu nej.Moc me pomohl po urazu kolena.Co jinde se nepovedlo dal Pan primář dohromady děkuji Vám a přeji hodně dalších úspěchů.
Váš vděčny pacient Martin Karkoš Duchcov.

SUPER LÉKAŘ SUPER CHLAP SUPER ČLOVĚK!!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, je mi 29 let a zacale trapit kycelni kloub. Nejsem schopna si bez bolesti sednout do tureckeho sedu a dat si nohu pres nohu je take za trest. Muze se jednat o chvilkovy problem, nebo je nutne navstivit lekare? Predem dekuji.

objednat pondělí úterý čtvrtek dopoledne

Prim. MUDr. Jiří Vrzala