Mezní 21, Ústí nad Labem
císařské lázně

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zdravím všechny přítomné,jsem po operaci kyčelního kloubu,měsíc po operaci jsem chodil bez berlí a jsem v pohodě,pan doktor je osobitý,ale je to naprosto pohodový chlap,který nikomu nemaže med kolem úst a nikoho nebalamutí a neuklidňuje,ale jedná a opravdu má zlaté ruce,mě osobně vyhovuje jak jednal,zkuste si k němu najít cestu vy pacienti a to,že každý pacient je jen kus,to platí uplně všude,pane doktore přeji pevné zdraví nervy a jen spokojené pacienty,ještě jednou děkuji

Zkusenost s timto lekarem mam dobrou vzdy mi na muj dotaz odpovi a vysvetli vse co chci vedet .trikrat me uz operoval a vzdy bez problemu

MLUVÍM ZA BABIČKU, ČEKALA NA OPERACI KOLENA A NEMÁ MOC PENĚZ, ALE BOHUŽEL MUSELA ČEKAT TAK DLOUHO, NEŽ SI NA TO UŠETŘÍ, POOPERAČNÍ PÉČE TAKÉ NIC MOC, MRZÍ MĚ, ŽE JSEM MU TO NEŘEKLA DO OČÍ.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, je mi 29 let a zacale trapit kycelni kloub. Nejsem schopna si bez bolesti sednout do tureckeho sedu a dat si nohu pres nohu je take za trest. Muze se jednat o chvilkovy problem, nebo je nutne navstivit lekare? Predem dekuji.

objednat pondělí úterý čtvrtek dopoledne

Prim. MUDr. Jiří Vrzala