Mezní 21, Ústí nad Labem
císařské lázně

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

S panem doktorem jsem velmi nespokojena. Už při vstupu do ordinace se člověku zhnusí!Nepozdraví, nepodívá se kdo přišel,jen si kouká do monitoru.Jeho jednání je znatelně arogantní,diagnózu nevysvětluje a když si o ní požádáte tak vám to řekne latinsky a když se zeptáte,co to znamená,stejně se to nedovíte a ještě z Vás udělá debila a napíše do zprávy,že si žádáte podrobný popis své diagnózy,nebo když mu mile zdělíte,že má v papírech jiný údaj tak to opět použil a napsal.,,Upozorňuji pacientku,že její operace netrvala jednu minutu" a stejně tam čas nenapsal.A za vše si nechává platit,což jinde nemusíte.Třeba 50 Kč za obstřik!!V nemocnici ho za to vyhodili a on si směle pokračuje dál ve vlastním!!!Platili jsme 30 Kč při každé kontrole stejného úrazu,Je to nejhorší lékař,kterého jsem kdy navštívila a doufám,že už nikdy nebudu muset.Návštěvu u něj nedoporučuji.Jeho spokojenost pacientů nezajímá!

S panem doktorem jsem velmi nespokojena. Už po vstupu do ordinace jsem si o něm udělala obrázek. Nepozdravil, nepodíval se na mě, jen vyštěknul, jestli jsem nová. Jeho jednání bylo po celou dobu arogantní, diagnózu mi vysvětlil latinsky a když jsem se zeptala, co to znamená, tak pokračoval dál v cizích slovech. Návštěvu u něj nedoporučuji, vyberte si jiného lékaře. Možná budete déle čekat, ale i to svědčí o spokojenosti pacientů.

Po úrazu kolene na lyžích jsem dvakrát navštívil Dr. Vrzalu, vždy mi mne doslova odbyl s tím, že mi nic není. Neposlal mne ani na žádné odborné vyšetření, působil na mne dojmmem nezkrývaného nezájmu. Změnil jsem tedy ortopeda a dnes jsem po operaci. Měl jsem velmi silně poškozenou chrupavku stehení kosti, bez operace bych po pár letech zkončil na umělém kloubu. Nevyučuji, že Dr. Vrzala má zlaté ručičky, jak v několika příspěvcích zaznívá, ale k čemu mi to je, když nedokáže správně diagnostikovat.

Pokud máte vysokou nepotřebnou hotovost navštivte jeho ordinaci, boužel již nečekejte že vás za peníze taky dobře odoperuje. Mám s ním vlastní zkušenost po jeho opereci kyčle mne v Praze třikrát reoperovali a pouze žasli jak máme šikovného ortopeda v Ústí.

Souhlasím s názory pacientů, kteří uvádějí, že pokud není ten správný "sponzoring", tak je zájem pramalý. Naše maminka "sponzorovala" 2x ( aniž bychom o tom věděli ). Poprvé byla spokojenost oboustranná, podruhé nebyl asi příspěvek v dostatečné výši, takže chování při pooperačních kontrolách nebylo nic moc.( Nebo že by výpadek paměti?)

Nechápu proč jako Primář???Jakého jako oddělení to by mě velice zajímalo.Po přečtení těchto dvou příspěvků mi jde mráz po zádech,koukám,že čím více titulů tím méně vzdělanosti.Ale i já musím souhlasit z vlastní zkušenosti,s předchozími příspěvky.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, je mi 29 let a zacale trapit kycelni kloub. Nejsem schopna si bez bolesti sednout do tureckeho sedu a dat si nohu pres nohu je take za trest. Muze se jednat o chvilkovy problem, nebo je nutne navstivit lekare? Predem dekuji.

objednat pondělí úterý čtvrtek dopoledne

Prim. MUDr. Jiří Vrzala