Prim. MUDr. Jiří Vrzala

Ortoped, Diagnostik Více

Ústí nad Labem 1 adresa

císařské lázně
Mezní 21, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Skvělý pan doktor! Ačkoli nevypadá při vstupu mile, je skvělý! Vyléčil mi obě dvě kolena- celkem bezbolestně.. :D ! Určitě doporučuji!!

S panem doktorem jsem velmi nespokojena. Už při vstupu do ordinace se člověku zhnusí!Nepozdraví, nepodívá se kdo přišel,jen si kouká do monitoru.Jeho jednání je znatelně arogantní,diagnózu nevysvětluje a když si o ní požádáte tak vám to řekne latinsky a když se zeptáte,co to znamená,stejně se to nedovíte a ještě z Vás udělá debila a napíše do zprávy,že si žádáte podrobný popis své diagnózy,nebo když mu mile zdělíte,že má v papírech jiný údaj tak to opět použil a napsal.,,Upozorňuji pacientku,že její operace netrvala jednu minutu" a stejně tam čas nenapsal.A za vše si nechává platit,což jinde nemusíte.Třeba 50 Kč za obstřik!!V nemocnici ho za to vyhodili a on si směle pokračuje dál ve vlastním!!!Platili jsme 30 Kč při každé kontrole stejného úrazu,Je to nejhorší lékař,kterého jsem kdy navštívila a doufám,že už nikdy nebudu muset.Návštěvu u něj nedoporučuji.Jeho spokojenost pacientů nezajímá!

Děkuji panu doktorovi st. za vstřícnost a trpělivost.Vždy mi vše vysvětlí ,,polopatě" a nic neskrývá za lékařskou hantýrku,což se o jiných lékařích,které navštěvuji,říct nedá.A že je svérázný?Ať klidně je.Od člověka,který je machr ve svém oboru,mi to vůbec nevadí.Uvědomte si,kolik lékařů nepozná ani chřipku a nosí se s nosem až u stropu.

Jeto odbornik na pravem mistě.Jsem s panem doktorem velice spokojen proto mu přeji hodně zdravi a trpělivosti kterou má moc děkuji.

S panem doktorem jsem velmi nespokojena. Už po vstupu do ordinace jsem si o něm udělala obrázek. Nepozdravil, nepodíval se na mě, jen vyštěknul, jestli jsem nová. Jeho jednání bylo po celou dobu arogantní, diagnózu mi vysvětlil latinsky a když jsem se zeptala, co to znamená, tak pokračoval dál v cizích slovech. Návštěvu u něj nedoporučuji, vyberte si jiného lékaře. Možná budete déle čekat, ale i to svědčí o spokojenosti pacientů.

Po úrazu kolene na lyžích jsem dvakrát navštívil Dr. Vrzalu, vždy mi mne doslova odbyl s tím, že mi nic není. Neposlal mne ani na žádné odborné vyšetření, působil na mne dojmmem nezkrývaného nezájmu. Změnil jsem tedy ortopeda a dnes jsem po operaci. Měl jsem velmi silně poškozenou chrupavku stehení kosti, bez operace bych po pár letech zkončil na umělém kloubu. Nevyučuji, že Dr. Vrzala má zlaté ručičky, jak v několika příspěvcích zaznívá, ale k čemu mi to je, když nedokáže správně diagnostikovat.

Jsem 2 roky po operaci kyčelního kloubu (totální endoprotéza) a je to bezva.Pan doktor je profík.
Vladislav bulis

Zdravím všechny přítomné,jsem po operaci kyčelního kloubu,měsíc po operaci jsem chodil bez berlí a jsem v pohodě,pan doktor je osobitý,ale je to naprosto pohodový chlap,který nikomu nemaže med kolem úst a nikoho nebalamutí a neuklidňuje,ale jedná a opravdu má zlaté ruce,mě osobně vyhovuje jak jednal,zkuste si k němu najít cestu vy pacienti a to,že každý pacient je jen kus,to platí uplně všude,pane doktore přeji pevné zdraví nervy a jen spokojené pacienty,ještě jednou děkuji

Zkusenost s timto lekarem mam dobrou vzdy mi na muj dotaz odpovi a vysvetli vse co chci vedet .trikrat me uz operoval a vzdy bez problemu

ve 30 letech mě operoval oba dva kyčelní klouby aloplastiku ,čily vyměnil za jiné už jsem skoro vůbec nechodil nyní mije 36 let chodím normálně dopráce jezdím na kole na motorce v autě skáču i přez kaluže, velké díky žádnýjiný odborník si netrouf na obě kyčle, během dvou až tří měsíců po operaci sem normálně nastoupil do práce bez potíží a mám nejméně na třicet let pokoj od nesnesitelných bolestí a procouraných nocí v bolestech, díky Panu doktorovi žiju normální život

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, je mi 29 let a zacale trapit kycelni kloub. Nejsem schopna si bez bolesti sednout do tureckeho sedu a dat si nohu pres nohu je take za trest. Muze se jednat o chvilkovy problem, nebo je nutne navstivit lekare? Predem dekuji.

objednat pondělí úterý čtvrtek dopoledne

Prim. MUDr. Jiří Vrzala