Praktický lékař pro dospělé
Nerudova 2568/2a, České Budějovice

Ž
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Mám s ním velmi špatnou zkušenost - snaží se přitížit pacientovi, vyčítá, vzbuzuje vinu, obviňuje, útočí, uráží, shazuje, hádá se, nemá žádné základy empatie, natož psychologie či psychiatrie když je doktor. Obviňuje oběť, neposlouchá a za vše může oběť, schvaloval násilí na mojí osobě. Prý jsem je musela vyprovokovat a poradil mi ať se stanu bezdomovcem když se mi nelíbí agresivní spolubydlící, tak mi radí přestěhovat se pod most. Nedoporučuji ! Prestupuji k jinému obvodnímu lékaři, jsem typ člověka, který si naštěstí nenechá tohle líbit.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je hodný a snaží se nic nezanedbat, někdy je trochu nepříjemný a chvata a taky by mohl mít více empatie.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pan doktor je člověk na svém místě. Moje maminka, které bude letos 92 let, k němu již celou řádku let velmi ráda chodí a nedá na něj dopustit. Stejně tak si rozumí s jeho zdravotní sestrou v ordinaci, vždy ve všem ochotně a laskavě vyhoví.Pan doktor vždy maminku nejen pečlivě vyšetří, ale udělá si i čas na otázky, jak se jí daří a zda nepotřebuje cokoli předepsat kromě léků / např. hygienické potřeby/.I to je důvod, proč jeho pacienti v čekárně déle čekají.Dle mého názoru si ale všichni díky jeho péči a odbornosti rádi počkají.Jsem opravdu ráda, že moje maminka má tu možnost být v péči pana doktora Vobůrky a jeho zdrav.sestřičky.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Trpělivý skoro rodinný lékař. Zodpovědný, šetří pacientům peníze. Minimální zákazy a příkazy na nástěnce. Čekací doby jsou delší, ale je to logické, protože se snaží každého pacienta pečlivě vyšetřit. Potřeboval by asi větší ordinaci a čekárnu. Zasloužil by si to. Je málo takových lékařů jako je on.

K panu doktorovi chodím již cca 17 let. Pečlivě pacienta vyslechne, předepíše léčbu, pokud výrazně nepomůže, napíše odborníka. Když se mu Váš zdravotní stav nezdá, hned mažete ke specialistovi. Sestřička také velice ochotná a milá. Co se týče čekací doby, nebylo by od věci, chodit k lékaři cca v deset hodin, a ne půlhodiny před koncem jeho pracovní doby. Ono tam totiž kolem té desáté nikdo není.

Výborný doktor a člověk...

Mám pana doktora velmi rád, chodím k němu od začátku a nemůžu si stěžovat.

Prostě skvělý, pečlivý. DOPORUČUJI

Pan doktor je velmi milý a pečlivý. Je pravda, že se u něj o trochu déle čeká, ale pokud přijdete ve správný den a hodinu, je v čekárně volno. Každého pacienta důkladně vyšetří (proto se u něj déle čeká, ale hodnotím to jako klad). Nemůže přece stanovit diagnózu za 3 minuty. Jak tu někdo píše, že kvůli každé hloupost posílá někam na vyšetření, tak to je určitě správný přístup. Je to obvodní doktor a ne specialista na všechny oblasti a je správné, že pokud má na něco podezření, tak vás ke specialistovi pošle a nepředepíše vám jen tak něco "od boku". Líbí se mi, že nic nezanedbá, pacientovi se opravdu věnuje. A to je dneska vzácnost. Má naprosto výbornou a milou sestřičku a oba (pan doktor i sestřička) se chovají velmi dobře ke starým lidem a mají s nimi trpělivost. Překvapilo mě také, že když jsem se k němu registrovala, ptal se na vážné nemoci všech přímých příbuzných - tím pádem odhalí nemoci, ke kterým máte genetické predispozice a může vás víc hlídat. Pokud chcete doktora, který nic nezanedbá můžu jen doporučit!

Byla jsem u třech doktorů. Pan doktor je čtvrtý. Jsem u něho asi od začátku.Jsem spokojena.Čekací doba - co má asi dělat? Když Nás vyšetří za 5 minut budeme nespokojeni,že Nás pořádně nevyšetřil.Klidně si počkám a vím,že mi bude věnovat tolik času,aby určil sám co mi je,nebo mě poslal za odborníkem,který má na to přístroj.Když něco potřebuji vysvětlit vysvětlí mi to, abych tomu rozuměla.Jemu bez přístroje se prvnímu nezdáli moje ledviny, paní Dr. s přístrojem si nevěděla rady a od ní jsem šla ještě k další.Manželovi taky pomohl. Jiný by nad tím mávl rukou,nebo by si myslel,že simuluje.Panu doktorovi se to nezdálo a poslal ho k odborníkům.Ty nic nezjistili. Když přišel manžel na kontrolu Pán Dr.mu zavolal rychlou zachránil mu život.A to manžel řekl,že blbě vidí.Myslím,že Pán Dr. je jen skromný a nedává své vědomosti najevo. Kdo chce vidí ! Přála bych mu jen, aby se nemusel rozptylovat těma lejstry co si kdejaký chytrolín vymyslí. Nebo zatím aspoň sestru a sekretářku v jednom.