Jiří Vlček, fyzioterapeut České Budějovice

Boženy Němcové 58/596, České Budějovice
Olma R+ s.r.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Olma R+ s.r.o. Problemy v oblasti brisnich svalu, po laparoskopii

Takze, I ja mela tu cest a byla u tohoto uzasneho doktora osetrena. Rozhodne a VUUBEC NESOUHLASIM, ze je Arogantni ci neprijemny.. A jestli byl na Vas? Tak to vy jate museli byt příčina. Ke mne se choval zdvorile.. Poprve mi vse vysvětlil, kde muze byt příčina a rozhodne bych mu za peci palec hore :)! Takze jestli nekdo pochybujete, za mne nejlepsi pristup.lepsi jak Wagner z pol. Jih, ktery si se mnou skoro nevěděl rady.

Několik let jsem jezdila do tohoto zařízení na léčebné pobyty, pan dr. Vlček i jeho personál byli příjemní, cítila jsem se tam jako doma a odbornosti pana doktora si vážím.Vždy mi pomohl.Škoda,že nejsou pobyty v tomto zařízení.Zuzana K.

Již léta chodím k panu doktorovi a vždy mi dokázal pomoci, i když v mém případě to bylo kolikrát dost těžké - jsem výrazně hypermobilní a v tom případě bývá odbokování krční páteře někdy pěkný oříšek. Pan doktor si s tím však vždy nějak poradil a pomohl mi. Jinak k tomu titulu - je PaedDr. a já nevidím problém v tom jestli je někdo MUDr. či nikoliv, pokud má lidský přístup a dokáže pomoci. Znám dost doktorů, kteří se honosí titulem MUDr, ale z jejich přístupu se člověku dělá zle. Takže doktora Vlčka mohu vřele doporučit!

tak to teda musim napsat muj nazor i ja po uraze jsem byl 2x na ortopedii u lekare s 30 letou praxi(pol.jih) a ten diagnozu meho kolena neurcil a pri navsteve pana doktora vlčka byl nalez hned

Doufám,žejste toho "opravdového" doktora,který by vás kompetentně vyšetřil,našli!Já takové štěstí neměla.Pomohl mi až tento pan dr.,který našel příčinu mých problémů a následně mi pomohly sestřičky na poliklinice Máj,které,jak předpokládám,jsou jeho pracovnice a jako takové je i zaučoval.A co se týče nepříjemného a neosobního chování,tak pana dr.celkem chápu.Pokud mu ordinací projde takové množství lidí,tak se určitě emoce projevit musí.Třeba to jen byla zrcadlová reakce na vás! :-)Rozhodně si myslím,že v regionu Českobudějovicka patří k nejlepším diagnostikům a titul dr. mu v tom ničeho neubírá.

O

,,Specialista,,
Profesionální přístup má zájem o pacienta,při vyšetrení je skušený a všechno s citem.tak to odceňuji.dalsi lékař ktery dokaze pomoct díky

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je možné mít následující den po návštěvě Reflexní masáže chodidel tyto potíže: bolest hlavy na spáncích a zátylku, tlakem za očima, šumění v hlavě i horečka? Děkuji moc za odpověď.

Reakce na jakoukoliv terapii může být atypická, ale horečku vám reflexní masáž zřejmě nezpůsobila a ostatní příznaky mohou být spíše doprovodem horečky. Nejspíše se jedná o náhodu.

PaedDr. Jiří Vlček

• Dobrý den. Mohl bych se prosím zeptat jak funguje poukaz na ošetření u rehabilitačního lékaře? Pediatr ho předepsal v říjnu - bylo to kvůli zablokovanému žebru. Mohu jít teď k rehabilitačnímu lékaři bez poukazu nebo potřebuji nový pokud se problém znovu týká nejspíše zablokovaného žebra? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    pokud máte jít k rehabilitačnímu lékaři, poukaz vlastně nepotřebujete (pokud ho nevyžaduje samotný lékař, ale tady by neměl být problém datum doporučení). Pokud by návštěva měla být u fyzioterapeuta, pak je nutný poukaz FT, který má být aktuální.
    S pozdravem Dr. Jiří Vlček