Jiří Vlček, fyzioterapeut České Budějovice

Boženy Němcové 58/596, České Budějovice
Olma R+ s.r.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Olma R+ s.r.o. Jiný

Pan doktor neměl zájem vyslechnout popis potíží. Na závěr léčby, která mi bohužel nepomohla, mi sdělil, abych k němu již nechodila a šla k nějakému ortopedovi. Na můj dotaz, kam se mám a ke komu objednat mi sdělil, že neví. Pan doktor je arogantní a neochotný.

Umístění: Olma R+ s.r.o. Bolesti hlavy a krční páteře

Fyzioterapeut Jiří Vlček mne prohlédnul, napsal rehabilitace a více ho nezajímalo. Přesto považoval problém na konci terapie (v Olmě na Senovážném náměstí, která byla výborná, ale pouze díky fyzioterapeutkám, nikoliv panu doktorovi), která mě spoustu naučila, leč problémů nezbavila, za vyřešený a odmítl se mnou věci dále řešit s tím, že to "prostě bolet bude".

Otravný je také jeho arogantní přístup co do komunikace a chytání za slovíčka. Jako by to kdy někoho vyléčilo.

Takže fyzioterapeutky v Domě služeb velký plus, fyzioterapeut Vlček mínus.

U pana doktora jsem byla s dětmi již po druhé. Poprvé se synem před 2mi lety, tehdy po zlomenině ruky obou kostí. Po půl roce byl synovi vyjmut drát z ruky a doporučena rehabilitace, ale pan doktor byl velice arogantní a řekl, že omezenou hybnost rozcvičí syn sám, rehabilitace odmítl napsat. Druhá zkušenost s dcerou po pádu, kdy ji bolely záda, jí řekl, že má cvičit doma, nicméně jsem šla opět k dětské lékařce která řekla, že je potřebuje a poslala nás tedy jinam. Jiný doktor u dcery zjistil blokace na páteři a scoliozu zad a rehabilitace napsal. Pana Vlčka NEDOPORUČUJI, je to velice AROGANTNÍ člověk, který nemá snahu Vám pomoci, naopak, nic nepotřebujete a cvičte si doma sami.

jsem velmi zklamána,pan doktor je arogantni,odmítl mi prodloužit rehabilitace s tím že je již
nepotřebuji,posléze zjistil můj praktický lékař že mi vyšetřoval zdravou ruku,velmi zvláštní,
každý se může splést ale v kombinaci s jeho chováním kteremu jsem rozhodně nedala příčinu je to příliš

Jsem velice zklamán podle názorů níže uvedených nemohu souhlasit. Přístup neosobní a velice nepřístupný s pacientem se přece nebude zahazovat,musím pochválit jeho kolegynky tak ty jsou super.
K.T.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je možné mít následující den po návštěvě Reflexní masáže chodidel tyto potíže: bolest hlavy na spáncích a zátylku, tlakem za očima, šumění v hlavě i horečka? Děkuji moc za odpověď.

Reakce na jakoukoliv terapii může být atypická, ale horečku vám reflexní masáž zřejmě nezpůsobila a ostatní příznaky mohou být spíše doprovodem horečky. Nejspíše se jedná o náhodu.

PaedDr. Jiří Vlček

• Dobrý den. Mohl bych se prosím zeptat jak funguje poukaz na ošetření u rehabilitačního lékaře? Pediatr ho předepsal v říjnu - bylo to kvůli zablokovanému žebru. Mohu jít teď k rehabilitačnímu lékaři bez poukazu nebo potřebuji nový pokud se problém znovu týká nejspíše zablokovaného žebra? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den,
    pokud máte jít k rehabilitačnímu lékaři, poukaz vlastně nepotřebujete (pokud ho nevyžaduje samotný lékař, ale tady by neměl být problém datum doporučení). Pokud by návštěva měla být u fyzioterapeuta, pak je nutný poukaz FT, který má být aktuální.
    S pozdravem Dr. Jiří Vlček