PhDr. Jiří Tyl
    Nikoly Tesly 6, Praha

Jsem připravený se Vám plně věnovat. Rezervaci zde na Známém lékaři můžete učinit nyní. V současné době se můžeme potkat osobně v Dejvicích na adrese Nikoly Tesly 6 nebo se spojit díky jakékoliv službě (Facetime, Skype, Zoom, Hangouts, WhatsApp, Facebook Messenger, běžný telefonát, ...). Každý si zaslouží podporu a pomoc. Pojďme tedy situaci zlepšit, jsem tu pro Vás. Pěkně zdraví PhDr. Tyl

• Adresy (2)

Konzultace online • 1 500 Kč

Konzultace online - 2 hodiny • 3 000 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Podrobné informace o platbě obdržíte po provedení rezervace termínu.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Online konzultace

Online konzultace

Klinická psychologie a psychoanalýza

Správný psychoterapeut je člověk, který pomáhá druhým, aby lépe rozuměli sobě a ostatním lidem.

Praktikuji psychoterapii a psychoanalýz...

• psychoterapie
    • klinická psychologie
    • psychoanalýza

Znalost jazyků

• Angličtina,
    • Čeština

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Inteligentní a erudovaný člověk se snahou pomoct, v domácím prostředí. Lze se objednat do týdne. Výsledek nemohu posoudit, zatím absolvována teprve první návštěva.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Pána doktora Tyla môžem len a len odporučiť. Empatia, snaha pomôcť, už po pár minútach som mal pocit, že rozprávame spoločnou rečou a že ma počúva a to mi pomohlo sa otvoriť. Má aj zmysel pre humor, takže sa v jeho prítomnosti človek cíti uvolnene. Je to veľký odborník a plánujem s ním spolupracovať aj v budúcnosti. Vždy ked niečomu nechápem, tak sa spýtam a on to vysvetlí. Veľmi veľká spokojnosť.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Inteligentní a sympatický pán! Dialog s ním je pro mě velmi přínosný, pana doktora Tyla můžu jedině doporučit!

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Pan doktor se dokáže velmi vcítit do druhých a v kombinaci s jeho odbornými znalostmi může být terapie velmi efektivní. Zatím jsem neabsolvovala mnoho sezení, ale pro ty, kteří vyžadují citlivý, ale přesto racionální přístup, můžu pana doktora vřele doporučit.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Jiný

Docházím na metodu biofeedback, léčbu si velice chválím, úleva od symptomů je znatelná.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Pana doktora Tyla mohu jen a jen doporučit. Moc mi sedl jeho přístup a celkově jeho osoba.
    Děkuji!

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace - 2 hodiny

Pan doktor Tyl mi pomohl porozumět mé životní situaci a již po prvním sezení jsem udělal kroky k lepšímu pocitu z života.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Skvělý psycholog/psychoterapeut. Velmi empatický, snaží se nalézt možná řešení, komunikativní a je vidět, že má bohaté zkušenosti s lidmi. Po konzultaci se mi velmi ulevilo a jsem za to ráda. Mohu pana Tyla pouze doporučit.

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

vstřícnost, naslouchání, hledání řešení, snaha pomoci - v dnešní době vzácná kombinace

Umístění: Klinická psychologie a psychoanalýza Osobní konzultace

Stretnutia s pánom doktorom sú stretnutia s najväčším odborníkom na metódu biofeedback v našich zemepisných šírkach i dĺžkach. Pán doktor Tyl má veľmi odborný, profesionálny a hlavne ľudský prístup a človek sa k nemu stále rád vracia. Vďaka nemu som živým dôkazom toho, že aj 36 rokov trvajúci balbuties (zajakavosť) možno nielen obmedziť, ale dokonca eliminovať už po prvých sedeniach. Stretnutia s pánom doktorom Tylom môžem všetkých prípadným záujemcom len doporučiť!