Tržní 163, Česká Lípa
Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova

U Pana doktora Truhláře jsem už asi 20 let, jako bývalý profesionální sportovec, můžu říct, že je to lékař na svém místě! Každého pacienta zná, ať simulanta nebo vážně nemocného, vždy přistupuje profesionálním přístupem! Nikdy jsem neměl s panem doktorem, sebemenší problém, ani se sestřičkou, milá dáma, přestěhoval jsem se do Boleslavi, ale i přes to, za ním do České Lípy jezdím, a nebudu měnit, protože kdyby jste věděli, co je za lékaře, v již zmiňované Boleslavi, přestali by jste si stěžovat, na tak profesionálního odborníka, jako je pan Mudr:Jiří Truhlář. S pozdravem Gonos. M

U pana doktora jsem registrována celkem dlouho a nestalo se mi, že by mi ode dveří předepsal jakýsi "všelék", jen aby mě měl z krku! K lékaři chodím, když mám problém - sáhodlouhé rozhovory si můžu nechat ke kafi s kamarádkou. Je to zkušený lékař, přísně profesionální. Že nepatří mezi lékaře "kecálky", probírající s kdejakou babičkou kolikátý zoubek vyrostl její pravnučce, a nemusím tedy sedět v čekárně 3 hodiny??? VELICE VÍTANÝ FAKT. Nedávno se k panu doktorovi zaregistroval i můj přítel. Jeho předešlý "lékař" mu na jeho přetrvávající zdravotní problém řekl, že si na to prostě musí zvyknou. Pan Truhlář ho přijal, vyšetřil a okamžitě doporučil na další vyšetření ke specialistovi. Děkuji panu doktorovi i jeho milé sestře. Pana doktora doporučuji každému, kdo potřebuje dobrého lékaře - kdo si chce pokecat, ať jde na chat.

jsem zákazníkem tohoto doktora a jsem spokojen,sestra i doktor se venují všem nemocem které mám už dost dlouho a nemam nic proti nim naopak,kdo psal špatné reference je asi flákač,já jsem profesionální řidič a opravdu jsem spokojený a nestydím se uvést svoje jméno PETR SEDÁČEK

K panu doktorovi chodím již dlouhá léta. Vždy mi pomohl vyřešit mé zdravotní problémy a nikdy nebyl arogantní. Sestřička je vstřícná a velice hodná. Je s ní vždy výborná komunikace. Chtěl bych jim oběma za jejich péči moc poděkovat a sdělit, že bych jejich péči za jinou neměnil.

K panu doktorovi chodím už 7 let a jsem nadmíru spokojem. Velmi vstřícné jednání.

Je to nejlepší doktor

Chodím k panu doktorovi už 8 let a zatím můžu říct, že jsem spokojená, možná někomu přijdou vyšetření rychlá, ale zatím můžu říct, že vždy úspěšná. Paní sestřička je moc hodná, mohu si s ní promluvit a vždy povzbudí, na vše ochotně odpoví, vysvětlí.

K panu doktorovi chodím již mnoho let. Vždy mi pomohl a nikdy nebyl arogantní. Jeho přístup je lidský a profesionální. Sestřička je hodná a vždy se s ní dá komunikovat. Za to jim oběma patří dík a uznání.

absolutně nechápu tuto směšnou anketu, ale pana Doktora se musím zastat. V mém případě vždy správně diagnostikoval a pomohl. A ne ode dveří, ale po prohlídce a rozhovoru o problému.

čekarna takřka bez front, diky rychlosti pana "Doktora"