Tržní 163, Česká Lípa
Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Dobrý den,
nic jsem proti panu doktorovi neměla až do jisté doby a to do listopadu lonského roku,
mého manžela měl v péči 27let tedy od jeho 21let,můj muž pracuje celou tu dobu
u ostrahy,tudíž rok co rok nařízené preventivní prohlídky,pokud by neprošel,tak tuto
profesi by již nesměl dále vykonávat,představte si,že VŽDY VŠE v pořádku.
Zřejmě celé ty roky netušil,že můj muž měl vysoký krevní tlak,který se u něj samozřejmě
pak ani neléčil a marfanův syndrom,který byl na něm i po fyzické stránce zjevný,prostě neinformovaný lékař,který se zeptá i na jak dlouho chcete neschopenku asi to sám ani neví
podle nemoci,nikdy nezjistil žádné problémy se srdíčkem,,hmmmm...
nyní je můj muž po disekci aorty a operaci srdce v realitivně ještě mladém věku v komatu...
s následky trvalého požkození mozku,,,,,
nevím tedy nakolik jej zajímal jako člověk a pacient po tolika letech,nebo byly pro něj důležité
ty manželove prevence, zdrav.pojištovnou
lékař,který píše jen neschopenky,nesleduje krevní tlak ani jej pak neléčí,napíše recepty,
ukončí neschopenku,opravdu nezdržuje ani pacienta ani sám sebe nečím navíc pro mě není lékař!!

Má zkušenost s tímto obvoďákem je veskrze negativní,nic neumí,neprohlédne,pořádně nevyslechne,za moment jste venku,to o něčem svědčí.Proto taky k němu skoro nikdo nechodí,pořád prázdná ordinace.Vůbec se divím,jak může provozovat praxi.Jsem ráda,že jsem od něj přešla jinam,byla to hrůza to jeho !léčení! a nezájem.

Tam, kde doktoři mají stále plno, svědčí o tom, že pacienti jim důvěřují a že tito lékaři se lidem věnují, tam kde nikdo nejde, též o něčem asi svědčí-viz prázdná čekárna Dr.Truhláře, který je velmi neerudovaný,nevěnuje se lidem, už aby za minutu vypadli,je naprosto nemožný lékař, nehodí se na tuto práci, ale zřejmě mu vynáší...

Lékař velmi mizerný, za minutu je každý venku, nikdo k němu nechodí a to o něčem svědčí. Dg určí aniž by prohlédl, nevzhlédne od papírů, věčně jsou jak na odchodu.Práce mu nic neříká, jen inkasovat a své řemeslo odbývat. Hrůza, nedoporučuji nikomu!!!

Není to dobrý lékař, bez zájmu léčí ode dveří, nevzhlédne a neprohlédne, nemožný.

Souhlasím se všemi kdo tu něco napsal, snad už se s takovým lékařem nesetkám. Sedí si na své židli a nemá zájem o pacienta takového, je to smutné.

Souhlasim s vasimi nazory. Chodila jsem k panu doktorovi asi 4 roky a diagnozu jsem si urcila vzdycky sama. Mela jsem ale velky problem s alergii a na to mi pan doktor odpovedel, ze tim trpi pulka naroda,at se s tim smirim, dostala jsem Opthalmoseptonex a Nasivin :-) Vzhledem k tomu, ze jsem na jare prakticky nic nevidela a nemohla jsem dychat to nebylo moc fajn. Ted chodim k prakticke lekarce i na alergologii v Praze a jsem naprosto spokojena. Ten pristup k pacientovi se neda srovnat. Kdyz jsem prisla na vstupni prohlidku k me nove prakticke lekarce, tak me prohledla!!! a jeste mi rovnou udelala rozbor krve!!O tom bych si mohla u pana Truhlare jenom nechat zdat...

Pan doktor léčí ode dveří,takovou diagnozu zvládnu sama,kdyby člověk nepotřeboval neschopenku tak k němu ani nejde.Antibiotika jsou podle pana doktora lék na vše.Žádný lidský přístup bohužel.

Pan doktor nevyvolává v pacientovi důvěru, při preventivním vyšetření, za které inkasuje od pojišťovny 350,-Kč, a které má obsahovat několik vyšetření, se zeptá ,co vás bolí, odpoví,že je to normální a nashledanou, to je skandální, upozorním pojišťovnu

Souhlasím s předešlými názory. Pacient je pro pana doktora jen "součástka na běžícím páse". Prohlídka, diagnóza i vypsání receptu je záležitostí tak dvou minut. Člověk pomalu ani nestačí říct, proč vlastně přišel.