Jiří Trska, psychiatr Týn nad Vltavou

MUDr. Jiří Trska

Psychiatr Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sakařova 755, Týn nad Vltavou
Psychiatrická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Umístění: Psychiatrická ordinace Jiný

Z pana doktora jsem velmi zklamána. Docházím k panu doktorovi se svým otcem. Testy na zjištění stavu jsou úplně stejné. Otec je na ně již připraven a absolutně nemají vypovídající hodnotu. Absolutně nebere v potaz mé připomínky a vysvětlení co doma provádí. Dodnes nám nesdělil diagnózu. Léky si platíme a v lékárně se tomu velmi divý. Poslední kapkou bylo vyjádření, že otec je "krpl". Naše zkušenost je špatná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Trpělivě vyslechne, navrhne diagnozu a prodiskutuje ji s pacientem, takže žádné utajování, vše na rovinu. Jen nemá rád nedodržování ordinačních hodin a nedochvilnost. Ale na to má právo. Kdo k němu zajde, nic nezkazí, snaží se pomoci. Protože je na malém městě, není přetížený. Kdo ho navštíví, neriskuje....


Ověřeny pacient

jeden z nejlepších!!!!
vřele doporučuji


S panem doktorem jsem hodně spokojená, docházím k němu již delší dobu a vždy mne vyslechne. Oceňuji i to, že se u něj vůbec nečeká (vzpomeňte si na jiné lékaře!). A že by na někoho "řval", to si nedokážu vůbec představit!


Mohu jen doporučit! Pomohl mi, když mi bylo nejhůř, dobře poradil a doporučil mi i konkrétního psychologa.


Nesouhlasím se Staňou, je to dobrý pan doktor. Mně pomohl při mé nemoci a pomáhá stále. Všechno se mnou podrobně rozebral a vysvětlil. Pomáhá i jeho klid. Mohu jen doporučit. Kdyby takových bylo více i v jiných oborech.


D

Myslím,že na dlouhé povídání je třeba vyhledat spíše pychologa.Na mě naopak, udělal pan doktor dojem velmi zodpovědného lékaře.


J

Pan doktor bere svoji profesi dost formálně a s nadhledem. Nemyslím, že je to člověk,který má o svoji práci aspoň trochu zájem. Nebo abych byla přesná-o své pacienty. První návštěva byla náročná, další už byla jen o chození pro léky. Žádný opravdový zájem, jen další kus za 30 Kč. Nedovedu si představit, jak by mi pomohl, mít opravdu nějaké závažné problémy, myslet na sebevraždu atd. Asi bych tu už nebyla. Jeho práce nestojí za nic.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti