Sakařova 755, Týn nad Vltavou
Psychiatrická ordinace

F

Trpělivě vyslechne, navrhne diagnozu a prodiskutuje ji s pacientem, takže žádné utajování, vše na rovinu. Jen nemá rád nedodržování ordinačních hodin a nedochvilnost. Ale na to má právo. Kdo k němu zajde, nic nezkazí, snaží se pomoci. Protože je na malém městě, není přetížený. Kdo ho navštíví, neriskuje....

jeden z nejlepších!!!!
vřele doporučuji

S panem doktorem jsem hodně spokojená, docházím k němu již delší dobu a vždy mne vyslechne. Oceňuji i to, že se u něj vůbec nečeká (vzpomeňte si na jiné lékaře!). A že by na někoho "řval", to si nedokážu vůbec představit!

Mohu jen doporučit! Pomohl mi, když mi bylo nejhůř, dobře poradil a doporučil mi i konkrétního psychologa.

Nesouhlasím se Staňou, je to dobrý pan doktor. Mně pomohl při mé nemoci a pomáhá stále. Všechno se mnou podrobně rozebral a vysvětlil. Pomáhá i jeho klid. Mohu jen doporučit. Kdyby takových bylo více i v jiných oborech.

Myslím,že na dlouhé povídání je třeba vyhledat spíše pychologa.Na mě naopak, udělal pan doktor dojem velmi zodpovědného lékaře.

Pan doktor bere svoji profesi dost formálně a s nadhledem. Nemyslím, že je to člověk,který má o svoji práci aspoň trochu zájem. Nebo abych byla přesná-o své pacienty. První návštěva byla náročná, další už byla jen o chození pro léky. Žádný opravdový zájem, jen další kus za 30 Kč. Nedovedu si představit, jak by mi pomohl, mít opravdu nějaké závažné problémy, myslet na sebevraždu atd. Asi bych tu už nebyla. Jeho práce nestojí za nic.