Jugoslávská 13, Brno
Gynekologická ordinace

Umístění: Gynekologická ordinace

Pečlivý pan doktor, chodím k němu téměř 15 let. Zvládli jsme dvě těhotenství, odhalil změny na čípku a zaváděl tělísko. Maximální spokojenost, dotazy ochotně zodpoví. V čekárně se téměř nečeká, vše mají výborně zorganizované. Sestřička milá. Nemám výhrad! A děkuji!

Pan doktor i sestřička jsou skvělí,nerada chodím k lékařům,ale tady se těším :-) Všechno pan doktor i sestřička vysvětlí,ptají se,zajímají se..Několik kamarádek navštěvují pana doktora také a i za ně mohu dát o jednu hvezdičku víc,takže 6******.Chodila jsem ke gynekoložce do Řečkovic,a jednim slovem hrůza,pana doktora jsem našla na doporučení a moc děkuji.. Veronika Kaplanová

Můj výsostný lékař. Nemám panu doktorovi Táborskému co vytknout. Porodil mi zdravou dceru a od té doby mi 15 let pomáhá se všemi gynekologickými strastmi. Velmi pečlivý, provede veškerá vyšetření a nažene mě i na ultrazvuk prsou, který je v rámci prevence pro ženy TOP. Sestřička vždy ochotná, při objednání nikde nečekám. Pan doktor není od povahy upovídaný, ale o to větší je specialista. Vždy vše vyřešil k mé spokojenosti. Za to mu moc děkuji. Natálie

Dobrý den, k panu doktorovi chodím cca 7 let. Přešla jsem na doporučení kamarádky. Předtím jsem docházela na středisko k jiné Dr. (velmi slabá). Dlouhou dobu jsem trpěla gyn. výtoky - kvasiky. Pan doktor mi předepsal léčbu, která mi zabrala a navác i doporučil na zakoupení vag. kapsle s probiotiky, které výtokům předchází. U pana doktorka jsem velmi spokojená, vyšetření nebolí, sleduje preventivně čípek, nenutí antikoncepci (u min. lekařky se "výhodně" prodávaly vzorky antiko..).

K panu Taborskemu chodim pres deset let a jsem maximalne spokojena. U predchozi lekarky jsem mela zdravotni problemy, dle ni nevylecitelne. Pan doktor mi dal leky a behem 1-2 mesicu jsem byla v poradku. Take oproti predchozi lekarce mi nikdy nenutil hormonalni antikoncepci. Pri prvni navsteve jsem sdelila, ze ji neuzivam a uz o tom vickrat nepadlo ani slovo, cehoz si velmi cenim. Dochazela jsem do ordinace i v tehotenstvi. Veskere prohlidky prijemne, profesionalni, sestricka hodna. Vsechny dotazy zodpovezeny, snaha vyhovet. Nyni prichazim s jiz triletou dcerou, sestricka ochotne hlida.. Nemam nic, co bych mohla vytknout. Dekuji za perfektni peci. Lenka S.

Po přečtení komentářů jsem se rozhodla také reagovat. K panu doktorovi chodím deset let a jsem s ním spokojená. Pravdou je, že moc sdílný není, ale když jsem se ho zeptala tak mi vždycky odpověděl. Sestřička mi za posledních pár návštěv přišla daleko milejší, než tomu bývalo dřív, dokonce si s pacientkami popovídá, usmívá se...nemůžu proti ní nic říct.

Doufám, že v těhotenství nebudu mít ale stejný problém jako ostatní slečny, které tu píší.

Super ordinace. Panuje tam pohodová atmosféra. Můžu přijít bez problémů na vyšetření i s dětma, sestřička si s nimi pohraje, než jsem hotová. Pan doktor je výborný odborník. Mám na něj i velmi dobré reference z nemocnice na Obilňáku, kde dřív pracoval.

Pana doktora i sestřičku mohu všem pacientům doporučit maximální spokojenost péče vstřícnost ochota a jakýkoli problém s vámi vyřeší a naslouchá vám. Už jen to že jsem odešla od doktora co způsobil těžké ublížení na zdraví pacientce takových co si s vámi vykládají a neléčí ti by neměli ve zdravotnictví být! A když jsem volala zda mě vezmou po nedůvěře k doktorům byla sestřička ochotná a pan doktor mě vzal na nic se neptal což oceňuji je tam kvůli vašemu zdraví a ne aby si s vámi vykládal na to máme kamarádky ale já jsem spokojená!

Výborný lékař. Vyřešil moje vleklé potíže a vedl mi dvakrát těhotenství. Naprostá spokojenost.

Pan doktor je velmi pečlivý, vyšetření nebolí a vše dopodrobna vysvětlí. Odhalil mi závažné změny na čípku. Dnes už jsem po zákroku a mimo nebezpečí. Prostředí ordinace je příjemné a objednací doby jsou dodržovány. Sestřička je taky fajn.