MUDr.

Ortoped

Kontaktní informace

• Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

Lidická 886/43, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Více (3)
  • Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

Nemocniční 2, 793 95 Město Albrechtice, moravskoslezský

Více (3)

• S

Pan doktor Sztefek i sestřička jsou úžasní Nechybí jim úsměv, trpělivost, ochota a hlavně lidský přístup. S takovým přístupem se dnes až tak člověk nesetká.Vždy ráda doporučím.

• Ortopedové poblíž Havířov

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• I. a II. atestace z oboru ortopedie a traumatologie, sonografie dětských kyčlí, pohybového aparátu a myoskeletální medicíny.
      Mým cílem je poskytnout Vám kvalitní komplexní péči v oboru ortopedie. Mohu Vám nabídnout příjemné prostředí a krátkou objednávací dobu k ošetření v mých ortopedických ordinacích.
      Moderní vyšetřovací metody, vybavení a nejnovější léčebné postupy, včetně léčby krevní plazmou.

• čínská medicína

pin-iconCreated with Sketch.

Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

Lidická 886/43, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Léčba krevní plazmou. 790 Kč
    Komplexní péče v oboru ortopedie.
    Sonografické vyšetření kyčlí novorozenců.
    Obstřiky a mobilizace postižených úseků

pin-iconCreated with Sketch.

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

Nemocniční 2, 793 95 Město Albrechtice, moravskoslezský

Léčba krevní plazmou. 790 Kč
    Komplexní péče v oboru ortopedie.
    Sonografické vyšetření kyčlí novorozenců.
    Obstřiky a mobilizace postižených úseků
    Vyšetření a léčba bolestí zad
    Dětské sportovní úrazy
    Zobrazit všechny

zlaty stafilokok

Dobry den,pritel ma v koleni Zlateho stafilokoka uz si nevime rady...v Bruntale i v Šumperku ho nechteji operovat.Na jedne operaci uz byl ale dostava se mu to do kosti i do druheho kolene.Nemohl byste mi poradit co dal?Mame dve male deti a doktor mu dnes rekl ze o nohu prijde.Dekuji
    Jiří Sztefek Ortoped Havířov
    Dobrý den, tohle onemocnění vyžaduje většinou náročnou léčbu, nezřídka za hospitalizace, kterou Vám nabídnout nemohu. Rozhodně Vám neporadím takto skrze internet. S pozdravem J.Sztefek.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek Služby: bolestivost Achilovky

Dlouhodobá bolest Achillovy šlachy mě přivedla na doporučení k panu doktorovi. Velmi příjemný personál mě mile překvapil. Po zkoušení různé léčky včetně rehabilitací mě Achilovka stále bolela, a proto následovala operace.Po měsíci stále bolest a na kontrolách se mě pan doktor ptal :" A co mám s Vámi dělat?" Navštívila jsem ORT ART v Petřvaldě, následovala reoperace,pro mě nenáročná, méně zatěžující, bez bolesti a hlavně se 100% výsledkem.Opět běhám po horách, jezdím na kole a jsem zcela v pořádku. A hlavně se mě tam nikdo neptal " A co mám s Vámi dělat?" Linda z Havířova

• S

• Vzhledem k tomu, že jsem za posledních pár měsíců měla možnost setkat se s několika lékaři z oboru ortopedie, musím říct, že pan doktor Sztefek je opravdu nadpřirozený úkaz :-) Velice sympatický, ochotný, vše vysvětlí, řádně vyšetří...no a téměř nulová čekací doba na vyšetření...za mě velká spokojenost a jsem ráda, že jsem pana doktora objevila.

• I

Myslím, že ke komentářům, není co dodat. Prostě slušný, příjemný ochotný a při léčbě důkladný, děkuji Chalupová Iveta

• Jsem z Havířova a mám obrovské štěstí, že jsem si vybral zcela náhodně právě pana doktora Štefka. Šíleně mě bolela kolena, pan doktor i sestřička měli velmi lidský přístup. Pan doktor mi předepsal lék a po jednorázovém užití předepsaného balení jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizely veškeré problémy s koleny a přitom jsem vykonával zaměstnání náročně na klouby. Je to štěstí potkat takového odborníka. Děkuji. Lumír Leškanič

• Chtěl bych touhle cestou poděkovat Panu doktorovi Sztefkovi za perfektní operaci a léčbu mého kolene.Taktéž celému oddělení krnovské ortopedie.Cítil jsem se jako doma.Pan doktor je skvělý lékař s nadstandardním přístupem k pacientům.Vřele ho všem doporučuji !!!Ještě jednou díky Pecháček Richard Havířov

• Pan doktor Sztefek i sestřička jsou úžasní. S takovým přístupem se dnes už jen tak člověk nesetká.Nechybí jim úsměv, trpělivost, ochota a hlavně lidský přístup. Vždy ráda doporučím.

• Jsem velice spokojená pacientka,kterou pan doktor osobně operoval.Jela jsem až do Krnova,ale věřte mi stálo to za to.Tak jak všichni známe pana doktora a jeho sestřičku,že jsou vždy milí,dobře naladění , ochotni vše pacientovi vysvětlit a jsou mistry svého oboru,tak takto funguje celé ortopedické oddělení v Krnově.Po 3 dech hospitalizace jsem se vracela jako z dovolené,i když se sádrou :-).Ještě jednou děkuji.S úctou vděčná pacientka Ryszková Jarmila

• Příjemný, ochotný vstřícný lékař, takoví by měli být všichni. Hned by spousta lidí - pacientů pochválila naše zdravotnictví.Můžu všem doporučit, vše náležitě vysvětlí a potom každý bez obav jde do ordinace a nebojí se žádného zákroku . Tým umí příjemně naladit a povzbudit.S poděkováním Martin P

• Velmi dobrý,vždy ochotný,přívětivý a dobrý odborník.Jsem s ním již několik let velmi spokojena,vřele jej doporučuji svým blízkým a známým a za jiného lékaře bych neměnila.Vděčná pacientka Eva Stejskalová