MUDr.

Ortoped

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Mým cílem je poskytnout Vám kvalitní komplexní péči…

• Dobrý den, je potřeba k návštěvě Vaší ordinace mít doporučení obvodního lékaře ? Jsem u Vás objednána na pondělí s bolestmi kyčle.

Děkuji za reakci.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jiří Sztefek

Dobrý den, není potřeba doporučení, v pondělí se uvidíme. S pozdravem J.Sztefek.

• Vyšetření sonem

Dobrý den,
    bolí mne vnější strana chodidla až pata, možná je to patní ostruha. Pokud se objednám u Vás v Havířově, můžete to zjistit sonem nebo budu muset někam na rtg?
    Děkuji za odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jiří Sztefek

dobrý den, objednejte se k vyšetření, pokud takhle budeme korespondovat, tak nic nevyléčíme.možno sono i RTG, dle akt. nálezu. S pozdravem J. Sztefek.

Adresy

• Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na

Lidická 886/43
    736 01 Havířov, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Léčba krevní plazmou. 790 Kč
    Komplexní péče v oboru ortopedie.
    Obstřiky a mobilizace postižených úseků
    U dětí vyšetření ploché nohy
    Akupunktura
    Léčebné obstřiky
    Dětské sportovní úrazy
    Sonografické vyšetření kyčlí novorozenců.
    Manuální terapie

793 95 Město Albrechtice, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Služby

Léčba krevní plazmou. 790 Kč
    Komplexní péče v oboru ortopedie.
    Obstřiky a mobilizace postižených úseků
    U dětí vyšetření ploché nohy
    Akupunktura
    Léčebné obstřiky
    Dětské sportovní úrazy
    Sonografické vyšetření kyčlí novorozenců.
    Manuální terapie
    U dětí vyšetření skoliosy
    Ultrazvukové vyšetření
    Vyšetření a léčba bolestí zad

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• I. a II. atestace z oboru ortopedie a traumatologie, sonografie dětských kyčlí, pohybového aparátu a myoskeletální medicíny.
    Mým cílem je poskytnout Vám kvalitní komplexní péči v oboru ortopedie. Mohu Vám nabídnout příjemné prostředí a krátkou objednávací dobu k ošetření v mých ortopedických ordinacích.
    Moderní vyšetřovací metody, vybavení a nejnovější léčebné postupy, včetně léčby krevní plazmou.

• čínská medicína

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• S

Pan doktor Sztefek i sestřička jsou úžasní Nechybí jim úsměv, trpělivost, ochota a hlavně lidský přístup. S takovým přístupem se dnes až tak člověk nesetká.Vždy ráda doporučím.

• Vzhledem k tomu, že jsem za posledních pár měsíců měla možnost setkat se s několika lékaři z oboru ortopedie, musím říct, že pan doktor Sztefek je opravdu nadpřirozený úkaz :-) Velice sympatický, ochotný, vše vysvětlí, řádně vyšetří...no a téměř nulová čekací doba na vyšetření...za mě velká spokojenost a jsem ráda, že jsem pana doktora objevila.

• I

Myslím, že ke komentářům, není co dodat. Prostě slušný, příjemný ochotný a při léčbě důkladný, děkuji Chalupová Iveta

• Jsem z Havířova a mám obrovské štěstí, že jsem si vybral zcela náhodně právě pana doktora Štefka. Šíleně mě bolela kolena, pan doktor i sestřička měli velmi lidský přístup. Pan doktor mi předepsal lék a po jednorázovém užití předepsaného balení jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizely veškeré problémy s koleny a přitom jsem vykonával zaměstnání náročně na klouby. Je to štěstí potkat takového odborníka. Děkuji. Lumír Leškanič

• Chtěl bych touhle cestou poděkovat Panu doktorovi Sztefkovi za perfektní operaci a léčbu mého kolene.Taktéž celému oddělení krnovské ortopedie.Cítil jsem se jako doma.Pan doktor je skvělý lékař s nadstandardním přístupem k pacientům.Vřele ho všem doporučuji !!!Ještě jednou díky Pecháček Richard Havířov

• Pan doktor Sztefek i sestřička jsou úžasní. S takovým přístupem se dnes už jen tak člověk nesetká.Nechybí jim úsměv, trpělivost, ochota a hlavně lidský přístup. Vždy ráda doporučím.

• Jsem velice spokojená pacientka,kterou pan doktor osobně operoval.Jela jsem až do Krnova,ale věřte mi stálo to za to.Tak jak všichni známe pana doktora a jeho sestřičku,že jsou vždy milí,dobře naladění , ochotni vše pacientovi vysvětlit a jsou mistry svého oboru,tak takto funguje celé ortopedické oddělení v Krnově.Po 3 dech hospitalizace jsem se vracela jako z dovolené,i když se sádrou :-).Ještě jednou děkuji.S úctou vděčná pacientka Ryszková Jarmila

• Příjemný, ochotný vstřícný lékař, takoví by měli být všichni. Hned by spousta lidí - pacientů pochválila naše zdravotnictví.Můžu všem doporučit, vše náležitě vysvětlí a potom každý bez obav jde do ordinace a nebojí se žádného zákroku . Tým umí příjemně naladit a povzbudit.S poděkováním Martin P

• Velmi dobrý,vždy ochotný,přívětivý a dobrý odborník.Jsem s ním již několik let velmi spokojena,vřele jej doporučuji svým blízkým a známým a za jiného lékaře bych neměnila.Vděčná pacientka Eva Stejskalová

• Chtěl bych tímto vyjádřit své poděkování a vděčnost za vynikající a profesionální lékařskou péči MUDr.Jiří Sztefek. Uzdravuje tělo i duši. S úctou spokojený pacient Patricie Římanová

Lékař, ke kterému se můžete objednat online