Ortoped Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

790 Kč

790 Kč

Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek

I. a II. atestace z oboru ortopedie a traumatologie, sonografie dětských kyčlí, pohybového aparátu a myoskeletální medicíny.
Mým cílem je posk...

• čínská medicína

Umístění: Ortopedická ambulance, HAV ORT s.r.o. - ONLINE REZERVACE Vašeho ošetření na Komplexní péče v oboru ortopedie.

Mudr .Sztefek je velmi precizni lekař,ma užasné chování ke klientovi,hledá nejlepši řešeni pro pacienta ,Je to lékař s velkým L,gentleman , erudovaný odborník..Sestra skvělá se smyslem pro humor...DOPORUČUJI

Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek Jiný

Velice lidský a výborný lékař a operatér. S bolesti paty jsem chodila osm měsíců , nikdo mě nepomohl až pan doktor Sztefek.
Vždy se usmívá stejně jako sestřičky.
Mohu jen vřele doporučit

Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek Komplexní péče v oboru ortopedie.

Mám 12 operací, které mi zachránily obě nohy. Začalo to ochrnutí při zánětu mozkových blan. Pan doktor mi jednu nohu zachránil, na druhé se velkou mírou podílel. Má moji absolutní důvěru a vždy tu pro své pacienty je.

Je mi 48 a musím říct, že tak perfektního doktora jsem ještě nepotkala. 100% profesionál na vysoké úrovni, takto si představuju naše zdravotnictví. Byla jsem s dlouhodobou bolestí kolena u dvou ortopedů v Třinci a dozvěděla jsem se jen, že lepší už to nebude a na cestu mi dali letáček na doplněk stravy. Za týden mi něco prasklo v kolenu. Naštěstí můj známý z Havířova mi doporučil pana doktora Sztefka. Nic lepšího se mi nemohlo stát. Nestačila jsem se divit, že jako nového pacienta mě vzali do 3 dnů a k tomu žádná čekací doba v čekárně tady jasně platí čas objednání a přesně vcházíte do ordinace. Pan doktor je vždy slušný, milý a obětavý. Mám operované už obě kolena a jen díky panu doktorovi jsem zase v pružném pohybu. Nesmím zapomenout i na skvělou sestřičku, která vás vždy povzbudí svým temperamentem a profesionalitou.

Umístění: Ortopedická ambulance MUDr.Jiří Sztefek ostruhy

Pan doktor v ambulanci je naprosto užasny,erudovany,vstřicny...Sestra vesela,proste jednim slovem FAINA...Lekař ma velmi krasny přistup,poradil mi mnoho veci na muj problem s ostruhami,vypsal rehabilitace.Jsem velmi spokojena a DEKUJI Damcova

Pan doktor Sztefek i sestřička jsou úžasní Nechybí jim úsměv, trpělivost, ochota a hlavně lidský přístup. S takovým přístupem se dnes až tak člověk nesetká.Vždy ráda doporučím.

Vzhledem k tomu, že jsem za posledních pár měsíců měla možnost setkat se s několika lékaři z oboru ortopedie, musím říct, že pan doktor Sztefek je opravdu nadpřirozený úkaz :-) Velice sympatický, ochotný, vše vysvětlí, řádně vyšetří...no a téměř nulová čekací doba na vyšetření...za mě velká spokojenost a jsem ráda, že jsem pana doktora objevila.

Myslím, že ke komentářům, není co dodat. Prostě slušný, příjemný ochotný a při léčbě důkladný, děkuji Chalupová Iveta

Jsem z Havířova a mám obrovské štěstí, že jsem si vybral zcela náhodně právě pana doktora Štefka. Šíleně mě bolela kolena, pan doktor i sestřička měli velmi lidský přístup. Pan doktor mi předepsal lék a po jednorázovém užití předepsaného balení jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizely veškeré problémy s koleny a přitom jsem vykonával zaměstnání náročně na klouby. Je to štěstí potkat takového odborníka. Děkuji. Lumír Leškanič

Chtěl bych touhle cestou poděkovat Panu doktorovi Sztefkovi za perfektní operaci a léčbu mého kolene.Taktéž celému oddělení krnovské ortopedie.Cítil jsem se jako doma.Pan doktor je skvělý lékař s nadstandardním přístupem k pacientům.Vřele ho všem doporučuji !!!Ještě jednou díky Pecháček Richard Havířov

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, je potřeba k návštěvě Vaší ordinace mít doporučení obvodního lékaře ? Jsem u Vás objednána na pondělí s bolestmi kyčle.

Děkuji za reakci.

Dobrý den, není potřeba doporučení, v pondělí se uvidíme. S pozdravem J.Sztefek.

MUDr. Jiří Sztefek

Dobry den,pritel ma v koleni Zlateho stafilokoka uz si nevime rady...v Bruntale i v Šumperku ho nechteji operovat.Na jedne operaci uz byl ale dostava se mu to do kosti i do druheho kolene.Nemohl byste mi poradit co dal?Mame dve male deti a doktor mu dnes rekl ze o nohu prijde.Dekuji

Dobrý den, tohle onemocnění vyžaduje většinou náročnou léčbu, nezřídka za hospitalizace, kterou Vám nabídnout nemohu. Rozhodně Vám neporadím takto skrze internet. S pozdravem J.Sztefek.