Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Přesně stanovuje diagnozu, vše řekne pacientovi přímo, žýdné skryté narážky

velmi solidní pan doktor.

F

jE VELICE DOBRÝ A ZODPOVĚDNÝ LÉKAŘ VE SVÉ SPECIALIZACI.JE VELICE LIDSKÝ A PŘÍSTUPNÝ KE KLIENTŮM.PODLE ZKUŠENOSTÍ JSEM PŘESVĚDČEN,ŽE SE JEDNÁ O KVALITNÍHO LÉKAŘE

Výborný operatér, příkladná péče v pooperačním období a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

výborný urolog, hlavně jeho přístup k dětem je obdivuhodný. Můžu ho jen doporučit dál

příjemný,dobrý odborník.Výborný operatér.doporučuji

Je to naše zlatíčko, odborník na svém místě, pacientům se maximálně věnuje. Jeho péče o pacienty po operaci je mimořádná a příkladná.

Pohodový přístup, odborník...

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Jsem 12 dni po oboustranné operaci varikokély standardní metodou. Operace proběhla bez komplikaci a nyní mám již i vytažené stehy. Rány již prakticky vůbec nebolí.
    Před několika dny mě však začala bolet oblast v levém třísle, především na dotek ale trochu i z pohybu. Na dotek bolí opravdu dost, je to ostrá bolest. Pokud je tato část nateklá, tak jen velmi lehce a je jen o trochu tmavší než druhá strana. Nevím jestli se jedná o bolest, která “spadla” z rány v podbřížku, ale spíše mám strach z trombózy pánevní žily po operaci - v rodinné anamnéze máme spoustu případů ucpání žil.

Je možné že jde o trombozu nebo se jen zbytečně stresující a jde o běžnou komplikaci? Zaskočilo mě, jak je bolest na dotek výrazná i po tolika dnech po operaci.

Velmi děkuji za odpověď.

souhlasím s názorem dr Podušky