Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Doktor bude třeba fajn, co ale rozhodně není fajn, ze mají online objednávaci systém NEFUNKČNÍ! Je vám několik dní špatně, přijdete v objednaný čas a není kdo by vás ošetřil, protože lékař není přítomný. I přes to, že měli mail (informace o objednání pacienta přišlo 3x) i telefonní číslo, nikdo nezavolal o změnách. Naprosto NEPROFESIONÁLNÍ přístup.

Š

Návštěva z důvodu urologického vyšetření kvůli bolestem zad - pak doktor se na mě sotva podíval a ani jednou se neusmál. Zpoza psacího stroje mi položil pár uzavřených otázek a když jsem mu chtěla vyložit své obtíže, tak mě hned zarazil a vyzval mě, ať si lehnu k USG vyšetření. To mu trvalo sotva 10 sekund. Poté mě poslal k odběru moči a předepsal mi Algifen (spazmoanalgetikum), které jsem vlastně vůbec nepotřebovala, (ale to by mě musel nechat domluvit, aby to zjistil, že). Nedoporučuji.

Velmi nepříjemná sestra, která vyinkasovala poplatek za předání zprávy z vyšetření. Jinak celkově velmi tísnivý pocit z chování lékaře i sestry. Nedoporučuji návštěvu.

Pan doktor je více než arogantní a naštěstí už jsme našla odbornou pomoc a patřičnou léčbu. Všem doporučuji totéž, rychle najít jiného lékře je-li vám vaše zdraví milé

Doporučuji vyhledat jiného urologa. Neprijemne jednani, leceni podle meho taky nenaordinoval spravne, doted jiz dva roky po nemoci mam potize.

Pan doktor mi zjistil streptokoka. Napsal nějaké léky a neřekl mi zda mohu někoho dalšího infikovat. Podařilo se mi nakazit manželku a pak jsem si nechal raději udělat testy u obvodní lékařky, která mi potvrdila, že léky nezabraly. Jinak je mi velmi nepříjemný "dozor" sestřičky při vyšetření.

Neprijemny, nikdy nerekl slovo navic. Vzdy mi dal jen recept a nashle. Nedoporucuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    Jsem 12 dni po oboustranné operaci varikokély standardní metodou. Operace proběhla bez komplikaci a nyní mám již i vytažené stehy. Rány již prakticky vůbec nebolí.
    Před několika dny mě však začala bolet oblast v levém třísle, především na dotek ale trochu i z pohybu. Na dotek bolí opravdu dost, je to ostrá bolest. Pokud je tato část nateklá, tak jen velmi lehce a je jen o trochu tmavší než druhá strana. Nevím jestli se jedná o bolest, která “spadla” z rány v podbřížku, ale spíše mám strach z trombózy pánevní žily po operaci - v rodinné anamnéze máme spoustu případů ucpání žil.

Je možné že jde o trombozu nebo se jen zbytečně stresující a jde o běžnou komplikaci? Zaskočilo mě, jak je bolest na dotek výrazná i po tolika dnech po operaci.

Velmi děkuji za odpověď.

souhlasím s názorem dr Podušky