Hotovost

Facelifting, MACS lift +15 Více

Gynekomastie

Konzultace, předoperační vyšetření

Labioplastika

Konzultační hodiny jsou ve středu a v pátek. Pro volné termíny nás prosím kontaktujte. Dr. Šolc se dlouhodobě plně věnuje estetické plastické chiru...

• Jizvy

Labioplastika

Liposukce, tumescentní liposukce

Modelace prsou

aestea - plastická chirurgie

Modelace prsou se současnou augmentací

Odstranění znamének

aestea - plastická chirurgie

Operace nosu a hrotu nosu

Operace očních víček

Operace stehen a paží

Operace uší

Operace zevní části obočí

aestea - plastická chirurgie

Transplantace tuku (lipofilling a lipografting)

Zmenšení prsou

aestea - plastická chirurgie

Zvětšení prsou silikonovými a MPS implantáty

Umístění: aestea - plastická chirurgie

Všechno dokonale. Pan doktor i ostatní personál nadprůměrné pečují o klienty. Jsem vždy naprosto spokojená...navštěvuji pravidelně...

Umístění: aestea - plastická chirurgie

Jak lékař tak i ostatní personál naprosto výborný. Jsem 3 měsíce po zákroku a při ani jedné kontrole jsem neměla problém. Zatím ještě nemám vše tak zhojené ale každý týden pozoruji změny k lepšímu... Věřím tomu, že za půl roku jak říká lékař to bude dokonalé. Můžu všem jen doporučit.

Především musím začít hned z PODĚKOVÁNÍM.Pan doktor je prostě skvělý lékař vždy ví co dělá jeho práce jsou perfektní vím o čem mluvím od pana doktora Šolce jich mám více a jsem ráda že jsem právě jeho pacientkou vždy je velmi příjemný a pacientům naslouchá. Ten samý dík paří skvělým sestřičkám jejich oddanost a pozornost k pacientům je prostě úžasná , prostředí útulné a příjemné. Mé poděkování právem patří jim.

Profesionální a lidský přístup mě mile překvapil, pan doktor Šolc mě zbavil strachu z výkonu hned při první konzultaci. S výsledkem zákroku jsem spokojená na 100% kliniku Aestea doporučuji, přístup personálu byl úžasný, děkuji, J.Antonová ☺

O

K MUDr. Šolcovi jsem šla na základě doporučení několika jeho spokojených pacientek. Nechala jsem si zmenšit a vymodelovat prsa a zároveň upravit horní oční víčka. Operace proběhla koncem ledna 2014 bez jakýchkoliv komplikací a ještě jezdím na kontroly. Pan doktor i personál kliniky má ukázkově kladný přístup k pacientům a já jsem se vším maximálně spokojená. Co se týče očních víček – i lidé, kteří nevědí o mojí úpravě, mi říkají, jak dobře teď vypadám. A z prsou jsem úplně nadšená. Po dětech jsem je měla nadměrně velká a povislá, trpěla jsem tím 28 let. A teď mám prsa snad ještě hezčí, než když jsem byla mladá a bezdětná. Panu doktorovi tímto vyslovuji veliké díky a všem mohu zákrok na zdejší klinice vřele doporučit.

Dobry den,,,,byla jsem na klinice velice spokojena..přistup personalu,,peče,,ochota,,jidlo..nemohu nic vytknout,,,užasny přijemny pocit..kde odbourate strach..špatne emoce a jsou všichni moc pozitivni a staraji se o Vas luxusně,,,doporučuji mudr,Šolce a jeho kolektiv a timto i moc děkuji za super vysledek a peči, S pozdravem Evelina

Jsem s plastickou operací MUDr. J.Šolce velice spokojená. I s jeho přístupem k pacientům, celá péče související s operací je zodpovědná. Mgr. V. Pajerová

Byla jsem u pana doktora Šolce v r.2011 na plastice břicha,liposukci a jsem tedy naprosto spokojená.Velmi osobní přístup,velmi kvalitní práce,perfektní personál a dodnes chodím na vizuální kontroly.Mohu všem doporučit! :-) Pana doktora mi doporučila kamarádka, která u něho podstoupila již 5 operací a je také nad míru spokojena.PH.

Operace nosu dopadla perfektně. Pan doktor mi vše vysvětlil, byl příjemný s profesionálním přístupem. Mohu jen doporučit.

Sympatický a milý doktor,jeho kliniku jsem navštívila několikrát já i mami.Spokojené maximálně! Kouzlíčková M.Valcha.

• Jizvy
  • Znaménka