Pražská 2685/27, Plzeň 3, Plzeň

Facelifting, MACS lift +15 Více

Gynekomastie

Konzultace, předoperační vyšetření

Labioplastika

Zobrazit ostatní profily plastických chirurgů v okolí

aestea - plastická chirurgie

Konzultační hodiny jsou ve středu a v pátek. Pro volné termíny nás prosím kontaktujte.

Dr. Šolc se dlouhodobě plně věnuje estetické pla...

Léčené nemoci

• Jizvy
  • Znaménka

• plastická chirurgie

Umístění: aestea - plastická chirurgie

Všechno dokonale. Pan doktor i ostatní personál nadprůměrné pečují o klienty. Jsem vždy naprosto spokojená...navštěvuji pravidelně...

Umístění: aestea - plastická chirurgie

Jak lékař tak i ostatní personál naprosto výborný. Jsem 3 měsíce po zákroku a při ani jedné kontrole jsem neměla problém. Zatím ještě nemám vše tak zhojené ale každý týden pozoruji změny k lepšímu... Věřím tomu, že za půl roku jak říká lékař to bude dokonalé. Můžu všem jen doporučit.

Především musím začít hned z PODĚKOVÁNÍM.Pan doktor je prostě skvělý lékař vždy ví co dělá jeho práce jsou perfektní vím o čem mluvím od pana doktora Šolce jich mám více a jsem ráda že jsem právě jeho pacientkou vždy je velmi příjemný a pacientům naslouchá. Ten samý dík paří skvělým sestřičkám jejich oddanost a pozornost k pacientům je prostě úžasná , prostředí útulné a příjemné. Mé poděkování právem patří jim.

Profesionální a lidský přístup mě mile překvapil, pan doktor Šolc mě zbavil strachu z výkonu hned při první konzultaci. S výsledkem zákroku jsem spokojená na 100% kliniku Aestea doporučuji, přístup personálu byl úžasný, děkuji, J.Antonová ☺

K vysledku operace a pristupu personalu nemam nejmensich pripominek, to bych chtela zduraznit. Jen mne na pana doktora velmi zamrzelo, ze kdyz jsem prisla na planovanou kontrolu, tj. byla jsem na urcity cas objednana, cekala jsem tam nakonec s dvema malymi detmi temer 2 hodiny. Pan doktor vysetroval jeste pacientky, co byly prede mnou, to je v poradku. Pak uz bych byvala sla na radu, ale v cekarne se objevily dve Nemky a pan doktor se jim pak VELMI dlouho venoval- evidentne si prisly operaci teprve domluvit. U sestricky jsem zjistovala, jestli na me jen
jaksi nezapomneli, ze tam jeste porad cekam. Ale nikoliv. Konec koncu deti tam pak uz dost
vyvadely, takze uz nas ani prehlednot neslo... Nakonec se moje kontrola se odbyla za 5 minut. To by, myslim, damy z Nemecka prezily. Z hlediska podnikani to lze pochopit- ode mne uz penize pan doktor dostal, takze uz jsem nebyla "zajimava". Kdyby padlo aspon nejake sluvko omluvy za dlouhe cekani, ale nic...

K MUDr. Šolcovi jsem šla na základě doporučení několika jeho spokojených pacientek. Nechala jsem si zmenšit a vymodelovat prsa a zároveň upravit horní oční víčka. Operace proběhla koncem ledna 2014 bez jakýchkoliv komplikací a ještě jezdím na kontroly. Pan doktor i personál kliniky má ukázkově kladný přístup k pacientům a já jsem se vším maximálně spokojená. Co se týče očních víček – i lidé, kteří nevědí o mojí úpravě, mi říkají, jak dobře teď vypadám. A z prsou jsem úplně nadšená. Po dětech jsem je měla nadměrně velká a povislá, trpěla jsem tím 28 let. A teď mám prsa snad ještě hezčí, než když jsem byla mladá a bezdětná. Panu doktorovi tímto vyslovuji veliké díky a všem mohu zákrok na zdejší klinice vřele doporučit.

Dobry den,,,,byla jsem na klinice velice spokojena..přistup personalu,,peče,,ochota,,jidlo..nemohu nic vytknout,,,užasny přijemny pocit..kde odbourate strach..špatne emoce a jsou všichni moc pozitivni a staraji se o Vas luxusně,,,doporučuji mudr,Šolce a jeho kolektiv a timto i moc děkuji za super vysledek a peči, S pozdravem Evelina

Jsem s plastickou operací MUDr. J.Šolce velice spokojená. I s jeho přístupem k pacientům, celá péče související s operací je zodpovědná. Mgr. V. Pajerová

Byla jsem u pana doktora Šolce v r.2011 na plastice břicha,liposukci a jsem tedy naprosto spokojená.Velmi osobní přístup,velmi kvalitní práce,perfektní personál a dodnes chodím na vizuální kontroly.Mohu všem doporučit! :-) Pana doktora mi doporučila kamarádka, která u něho podstoupila již 5 operací a je také nad míru spokojena.PH.

Operace nosu dopadla perfektně. Pan doktor mi vše vysvětlil, byl příjemný s profesionálním přístupem. Mohu jen doporučit.