Praktický zubní lékař
nám. Míru 54, Mirošov

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Je zubar a zubar. Byl jsem vyrazen u bejvaleho zubare i vnuk po obvolani asi 32zubaru pan doktor ze mu teda pomuze vyjmecne kdyz neni jeho pacient A Pan doktor je profik dekuji vnuk vyzranou kost u predniho zubu vek 15roku zanet asi 4roky a bejvaly zubar zaden rengen na nic celou dobu neprisel.Po zakroku zub zachraneny pristup profesionalni setrny vse rekne co bude delat informuje sestricka ochotna hodna zaden brucoun Mam 60 roku a nikdy jsem nepotkal lepsiho zubare klobouk dolu.

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Skvělý pan zubař, lepšího neznám. Vždy ochotný vše vysvětlit. Několikrát mi velmi pomohl od bolesti tak, že jsem to téměř necítila. Je to velký profesionál!! Klobouk dolů! Jsem velmi ráda, že mohu chodit právě k němu! A velmi milá, ochotná sestřička, která se rovněž vždy snaží pomoci a vyjít vstříc! Děkuji moc!!

Umístění: Praktický zubní lékař Zubní kaz

Velmi příjemný pán i sestry komunikace skvělá zákrok rychlý profesionální děkuji rád tam půjdu zase bez obav

Pan doktor, ač není již úplný mlaďas, je profesionál a má velmi dobrý přístup k pacientům, i těch co se bojí! vše, co nám v pusině dělá předtím vysvětlí, výborná komunikace, profesionální péče a velké plus za výbornou sestřičku :) od první návštěvy pana doktora už nemám fobii ze zubařů. Vřele doporučuju!

zubař, kterému chybí přední zuby. nerada jsem tam chodila a raději jsem utekla jinam

C

je to odborník, který opravdu umí. Nejlíp to oceníte,když je ouvej. Prostě sekáč!!!!!!!!!!!!!!!

Člověk na svém místě. Určitě je to výborný odborník a stomatologii rozumí. Jednou mi prováděl menší chirurgický zákrok a byl jsem překvapen, že jsem netrpěl bolestí ani po opadnutí účinku anestetické injekce, na což si jiní lidé při podobném zákroku stěžovali. Vřele doporučuji.

Skvělý zubař, lepšího neznám... Patří mu poklona!

Doporučuji! Je to odborník na svém místě.