Jiří Slezák, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Jiří Slezák

Otorinolaryngolog

Sídliště 1100, Praha
Ordinace specialisty - ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

O
Umístění: Ordinace specialisty - ORL Jiný

Děkuji doktore za pomoc. Ochotný, všímavý a hlavně milý a komunikativní. K doktorům rád nechodím, ale sem se budu vracet s klidem a důvěrou.

Lucie Zedníková
K panu doktorovi už chodíme s dcerkou "bohužel" dalo by se říct, ale "bohudík" že právě k němu, protože je to opravdu skvělý jak odborník, tak člověk, který je na svém místě. S mou nyní 8.letou dcerkou jsme se k panu doktorovi dostaly právě pro časté záněty středního ucha. Svému řemeslu rozumí, pacientce, mé dcerce vždy skvěle poradí, jak se má o ouško starat, vždy ji starostlivě vyšetří a vše vysvětlí a panu doktorovi vděčíme za to, že Janička ještě dnes slyší. Pan doktor zbytečně, jak uváděly i jiné maminky antibiotika nenasadí ba naopak problém řeší a léčí. Díky PANE DOKTORE. Vždy se těšíme k Vám i když k Vám vlastně nerady ale vlastně rády chodíme. Sestřička je krásná a milá pomocnice. Díky i Vám. Bez Vás by ordinace nebyla úplná. S úctou Vaše pacientka s maminkou

Vynikající lékař, který to umí s dětmi i vystresovanými matkami. Je milý, klidný, příjemný a vtipný navrch. Vše vysvětlí, poradí, dokud to jde, antibiotika nenasadí a snaží se vyřešit problém bez nich. Díky němu a jeho trpělivosti a ochotě jsme s dcerou nemuseli na trhání nosní mandle, které nám doporučoval jiný lékař.

Toto je jeden z mála doktorů, kam jdou i děti bez řečí a strachu. Vždy nám skvěle pomůže, vše vysvětlí, ukáže a nic nezanedbá. Navíc má i smysl pro humor a s dětmi to prostě umí. Mohu ho jen doporučit, takových lékařů by mělo být opravdu více!

Sebevědomý a lidský přístup.

Dnes jsem byla u pana doktora prvně a musím potvrdit, že všechny níže uvedené příspěvky jsou (je to až k nevíře) pravdivé a trefené! Mám sice lehký, ale vlekoucí se zánět nosohltanu, tak jsem hledala přes google nějakého ORL na Praze 5. Pár jmen jsem pak zadala na známý lékař a mezi nimi byl i pan dr. Slezák a kousek od mého domova! Mám štěstí :-)

Za 1) vyšetřil mě podrobně, pečlivě (nos, uši, krk, stěry, dokonce i, což není běžné, CRP!),
za 2) vyslechl, co mu říkám a reagoval normálně, se snahou pochopit a představit si můj problém; tzn. nepřipadala jsem si jak nesvéprávný hypochondr, ani že otravuju, ani jako další kus na běžícím pásu.. tohle by sice tak mělo být, ale všichni víme, že často není, je to tak 50 na 50, kdy chování a přístup zdravotníků bohužel nemá řádnou úroveň
za 3) je to sympaťák ;-)
za 4) sestřička je příjemná, pohodová rovněž se chová k pacientovi slušně, není to žádná protivná nebo otrávená "krá.."
za 5) ordinace je pěkná

Zkrátka pacient se cítí jako člověk a odchází v dobré náladě po tom, co je pečlivě vyšetřen. Panu doktorovi ještě jednou děkuji takto písemně.

Pana doktora nelze než chválit. Skvělý a pečlivý diagnostik, umí léčbu přizpůsobit na míru, nic nezanedbá, vše vysvětlí, poradí a navíc má super smysl pro humor. Jeden z mála doktorů, které opravdu vidím ráda :-)

Děkuji za to, jaký jste!

Velká spokojenost po všech stránkách, bezvadný přístup i vše ostatní, děkujeme, pane doktore!

S U P E R !!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))

Na pana doktora můžu napsat jenom to nejlepší. Chodíme k němu s dětmi a ani jedno se ho nebojí. Má úžasný přístup. Tak by mělo vypadat vyšetření u lékaře. A nejen u dětí. Děkuji moc.