Jiří Slezák, otorinolaryngolog Praha

MUDr. Jiří Slezák

Otorinolaryngolog

Sídliště 1100, Praha
Ordinace specialisty - ORL

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Bohužel i my jsme se synem (2 roky) navštívili tuto ordinaci, hlavně díky doporučení našeho pediatra a jedné spokojené maminky. Nestačili jsme se divit, jak se dokáže sestra chovat povýšeně. Hned první návštěvu dala jasně najevo, jaký má postoj k malým, brečícím pacientům (nebo alespoň k tomu našemu ano), ale řekla jsem si, že se třeba špatně vyspala. Na příští kontrole to bylo stejné a do třetice, kdy syn už brečel od vchodových dveří, se mě zeptala, jestli tyhle zvuky vydává pokaždé, když řve. Celou dobu, co jsme byli v ordinaci, si četla časopis a kroutila očima nad uřvaným dítětem (nedalo se přehlédnout) a pak pouze přišla synovi "přidržet" hlavu k lehátku. Čekala bych, jako od ženy, trochu empatie, pochopení a vlídného slova nebo třeba povzbuzení, úsměv...nic. Malý brečel ještě 20 min. po odchodu. No nic, šli jsme jinam a po dnešní návštěvě jiné ordinace ORL, kdy syn jednou nezafňukal, na doktorku se usmíval a z ordinace odcházel po svých, s obrázkem v ruce jak hrdina, vím, že jsem to měla řešit hned po první návštěvě. K panu doktorovi nemám asi nic, snad jen příště šťastnější ruku při výběru kolegů. Mandíková Š.

Naše poslední návštěva: 2 hodiny čekání, v ordinaci 5 minut, výsledek - další antibiotika. Proč? Vždyť antibiotika zabrala hned druhý den? Je sice zdravý, na další kontrolu už nechoďte, ale nesmíme nic zanedbat. Prostor pro další dotazy pan doktor nedal a bez lékařské zprávy, jen s receptem nás vyprovodil z ordinace. Po konzultaci s jiným lékařem jsem další antibiotika nenasadila, bylo by to zbytečné. Chování sestry je naprosto děsivé, arogance, neúcta k pacientům. Pan doktor se rovněž chová velmi povýšeně. Pacientů má ze záhadných důvodů asi hodně a neváží si jich. Opravdu příšerný zážitek. Doufám, že do této ordinace již nikdy nevkročím.