Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno-střed, Brno

1 800 Kč

2 000 Kč

3 200 Kč

Soukromá psychoterapeutická praxe

Jsem psychoterapeut, lektor komunikace, supervizor, mediátor. Absolvoval jsem komplexní pětiletý psychoterapeutický výcvik Umění terapie. Většinu svéh...

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jiřího pomoc jsem vyhledala po dlouhém odhodlávání a ve chvíli, kdy jsem byla psychicky na dně. Prvních pár sezení jsem celá probrečela a pouštěla ven vše, co se za roky nahromadilo. Mí rodiče se rozvedli když mi bylo 11 let, nebyl to jednoduchý rozvod a jejich vztahy byly vždy velmi bouřlivé a některé situace z dětství ve mne rezonují doteď. Ve škole jsem byla šikanována. Táta se několikrát za život pokusil o sebevraždu a před třemi lety zemřel tragicky při autonehodě. S partnerem po 8mi letech přišly velké problémy, snažila jsem se tu ztrátu otce i problémy doma "léčit" jiným mužem a udržovat oba vztahy. Ten jiný muž se ukázal být těžce závislým na pervitinu, denně mi chodilo 600 zpráv s nadávkami, urážkami, výhružkami zabitím apod. a to po dobu dvou let.
Ztratila jsem smyls proč ráno vstát a přežít další den. Neměla jsem důvod.

Otevřela jsem se díky Jiřímu profesionálnímu ale zároveň lidskému a empatickém přístupu. Pomohl mi najít sebe sama, nalézt sebedůvěru, východisko z celého mého trápení. Pomohl mi vyznat se v emocích, které se mnou zmítaly, v zoufalství že nevidím směr a cestu. Odkud pramení mé reakce na různé situace, jak moc některé situace v dětství ovlivňují můj současný život. Dnes už sama sobě rozumím mnohem více, pryč je to mé rozbité a urmoucené já.

Stojím mnohem pevněji na svých nohách, jsem sebevědomější, nebojím se co bude zítra. S partnerem jsme krizi ustáli a máme se rádi více než kdykoliv jindy, jsme šťastní. Druhý muž je pro mne minulost a velké poučení a připomínka toho, kdo a co nejsem a jak jsem se nechala ovládat a nechtěla to vidět.

Za toto vše vděčím Jiřímu, za to, že mi pomohl najít sebe sama a žít, ne přežívat a trápit se něčím, co nemá smysl.

Obrovské díky Jiří a děkuji za Vaši empatii, trpělivost a snahu vysvětlovat, odkud pramení různé vzorce chování a popíchnutí k přemýšlení nad věcmi trochu jinak :)

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Dito. Děkuji za přívětivé zhodnocení naší spolupráce. Hlavní zásluhu na dosažených změnách ovšem nesete Vy. Přeji Vám, abyste dokázala udržet a rozvíjet zlepšení Vaší životní situace. Jiří

"
Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Nooo kde začít… V den mých pátých narozenin se zastřelil můj otec, zhruba před šesti lety se oběsil můj bratr, před cca dvěma lety mne opustil manžel kvůli jiné ženě (po 11 letech vztahu 3 měsíce po svatbě), jako dítě a dospívající dívka jsem si užila šikany, fyzického i psychického týrání… Následkem toho všeho jsem trpěla úzkostmi, nízkým sebevědomím, nedůvěrou v sebe sama… Zajímavé je, že na okolí jsem působila klidně a vesele…

A teď to důležité, díky Jiřímu, mohu říci, že jsem vyrovnaná s výše zmíněnými okolnostmi mého života. Jsem velmi ráda, že jsem ho potkala. Díky jeho otevřenosti, vyrovnanosti, schopnosti naslouchat, přímosti a úžasné schopnosti v patřičnou chvíli odlehčit situaci humorem se mu podařilo, že jsem se otevřela nejen jemu ale hlavně sama sobě. Pokládal mi zajímavé otázky a říkal mi zajímavé pohledy na danou situaci. Což mne donutilo přemýšlet, a hlavně se důkladně „pohrabat sama v sobě“. Když se teď zpětně podívám na své „staré“ já, tak žasnu nad tím obrovským progresem.

Dříve jsem se bála třeba zajít nakoupit. Dnes jsem schopná jít nakoupit, stavit se na poštu a vyřídit další věci v jeden den. Což pro mne bylo dříve nemyslitelné. Díky jeho trpělivosti a laskavosti jsem si pomaličku začala budovat sebevědomí a víru, v to, že zvládnu všechno na světě. Je nádherný pocit, když někdo dokáže ocenit, že jste šli nakoupit hned po práci. Pro většinu lidí to je samozřejmá věc, Jiří chápal, že pro mne to byl obrovský krok. Tenkrát mne moc potěšilo, že ocenil mou „odvahu“. Postupně mi dopomohl k tomu nejvíc – najít štěstí sama v sobě.

Nyní jsem šťastný a spokojený člověk, kterého netíží stíny minulosti. Vím, že dokážu, vše, co si budu přát. Zvládnu ocenit sama sebe, jsem si vědoma svých kvalit i svých slabých stránek. Vím, co chci a taky vím, co nechci a dokážu to říct nahlas.

Jiřímu z celého srdce děkuji a přeji mu vše nejvíc nejlepší ve všech životních oblastech. A Vám, co si toto čtete a zvažujete návštěvu, přeji ať najdete řešení svých problémů a starostí.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji Aneto za Vaše řádky. Hlavní zásluhu na Vašem posunu nesete ovšem Vy. Bez Vaší odvahy a důvěry v sebe by to nešlo. Já děkuji za důvěru ke mně. Hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Na to, že jsem se konečně odhodlal jít k psychologovi až přišla nejkritičtější fáze v životě a všechno se tak nějak nahromadilo ve mě a já už se psychicky hroutil, tak musí říct, že toho nelituju a má to něco do sebe, momentálně píšu den po první terapii a je mi o poznání lépe. Těším se na další sezení a doufám a věřím, že i s pomocí antidepresiv se dopracujeme k vyřešení mého problému. Děkuju

Mgr. Jiří Salvet

Díky za zveřejnění zkušenosti, Tomáši. Je fajn, že spolu můžeme nějaký čas spolupracovat. Věřím, že Vám to přinese dlouhodobější úlevu.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Pomohl mi najít jiný pohled na mé problémy a odhalit jejich řešitelnost. Což je přesně to, co jsem v danou chvíli potřeboval.

Díky, Jakube. Přeji Vám hodně štěstí, Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Profesionální a milý psychoterapeut. Člověku pozorně naslouchá, nespěchá, vysvětluje a dává do souvislostí.

Mgr. Jiří Salvet

Díky, Šárko, za vlídné hodnocení. Těším se na další spolupráci.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Navštivila jsem pana Jiřího z důvodu složité životní situace, která mě tížila. Po první návštěvě jsem se cítila lépe a dokázala se na situaci dívat i z jiného úhlu a s nadhledem. Byla to moje první návstěva psychologa a jsem ráda, že jsem se k tomu odhodlala.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

K Jiřímu mne přivedla bývalá žena, pokoušeli jsme se zachránit vztah. To bohužel nevyšlo, ale ne díky Jiřímu :-) Po nějaké době jsem jeho pomoc vyhledal kvůli řešení souběhu několika těžkých životních zkoušek a díky jeho radám a upřímnému a nestrannému hodnocení mnou popisovaných životních situací jsem postupmně měnil svůj přístup k životu a ač to možná zní pateticky, je to tak: cítím se jako jiný a snad i mnohem lepší člověk. Vzhledem k tomu, že mi pomáhal a radil rok a něco (okolnosti se vyvinuli tak, že spolupráce musela být dlouhodobá), troufám si tvrdit, že pokud máte dost odvahy a vůli něco ve svém životě měnit, Jiří je ten správný člověk, který s tím opravdu umí pomoci. Děkuji Jiří

Mgr. Jiří Salvet

Dobrý den, Mirku. Děkuji Vám za vlídné posouzení spolupráce. Těšilo mě ujít kousek cesty společně. Hodně štěstí. Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Před 14 dny první sezení a ještě teď ve mně doznívá všechno to pozitivní a dobré. Rozhodně chci v terapii pokračovat.

Mgr. Jiří Salvet

Magdo, těším se na další spolupráci!

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Diskuze s Jiřím mi vždycky pomůže získat náhled na mou momentální životní situaci, abych se s ní mohla lépe vypořádat. Jako terapeut je to muž na svém místě, empatický a nezaujatý.

Díky, Ivano, za sdělení názoru. Držím palce! Jiří

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Absolvovala som dve návštevy a obidve mi dosť pomohli. Oceňujem hlavne schopnosť pána psychológa nie len počúvať, ale hlavne konkrétne a jasne pomenovávať to, čo človek robí podvedomo a neuvedomuje si aké signály tým dáva okoliu. Týmto a aj vysvetlením, že nespokojnosť s určitými vecami nemusí byť nutne detinská, ale môže mať korene kdesi podstatne hlbšie, mi pán psychológ pomohol utriediť si myšlienky v hlave a dopracovať sa k veľmi náročnému životnému rozhodnutiu. Navyše je to veľmi príjemný a sympatický človek sám o sebe. Nemala som problém od začiatku byť úplne otvorená a úprimná.

Veľmi pekne ďakujem za venovaný čas a verím, že sa mi podarí trafiť sa do víkendu na Váš workshop.

Mgr. Jiří Salvet

Děkuji, Aleno, za Vaše řádky. Moc mě těší, že Vám naše spolupráce pomohla k rozhodnutí. Prokázala jste v ní hodně odvahy k otevřenému rozhovoru. Přeji Vám hodně štěstí. Jiří