Ke studánce 1048, Orlová
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K panu doktorovi jsem chodila několik let a můžu ho jen chválit. Má velice lidský přístup. Je ochotný a vstřícný. Vždy pečlivě prošetří každý příznak a každou nemoc popíše a vysvětlí její průběh i úplnému laikovi. Je to jediný doktor svého druhu a moc mě mrzí že už k němu nemůžu chodit.

Jako malá jsem k němu chodila a mám k němu naprostou důvěru.Svěřila jsem mu i své milované syny.Je to nejlepší doktor, kterého znám a né jen doktor , ale i člověk.Se sestrickou jsou dokonalá dvojka.

Pan doktor mě měl na starost od narození do mých 19ti let. Vždy jsem byl naprosto spokojený. Mohu jedině doporučit. Je to skvělý pediatr.

Pan doktor je opravdu odborník, vřele doporučuji, navštěvuji ho s dcerkami a jsem velmi spokojená. Sestřička taktéž na výbornou, vstřícná, ochotná, milá.

je super

Naprosto skvělý přístup!!!! Opravdu mohu jen doporučit!!!

Pan doktor je velice příjemný a vstřícný, dětem věnuje maximální péči. Navštěvujeme ho s malou třetím rokem a jsme velice spokojené.

Velmi příjemný a komunikativní. Snaží se vždy pomoci. Moderní výbava ordinace. Sestřička taktéž na výbornou :-)) . Určitě doporučuji.

úžasný lékař,profesionál s lidským přístupem.Jsem moc ráda,že k němu se synem chodím.

Nejen skvělý doktor, ale také člověk. Nebere pacienty jak na páse, ale opravdu se jim věnuje. Uznávám pouze profesionály a tím pan Šabrata je.