Jiří Rozkoš, psychiatr Prostějov

MUDr. Jiří Rozkoš

Psychiatr Více

Karlov 1, Prostějov
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Vypozorovala jsem pár vlastností, které částečně definují osobnost dotyčného, je to člověk velmi soucitný a laskavý, když je třeba.....nahradí vám matku, dokáže být i velmi upřímný, stejně jak otcové někdy bývají.
K jeho osobnosti patří zodpovědnost a ukázněnost. Vyzařuje z něj jakýsi pocit bezpečí a důvěryhodnosti, tím v lidech vytváří pocit vnitřní síly a svobody.
Velmi se liší od jiných lidí svou tolerantností a trpělivostí. V tom, že na člověka v ničem nenaléhá se zračí moudrost a schopnost vcítění se. Když to zkrátím ...... EMPATIE, už našla své jméno :))
Navíc si je vědom toho, že bláznům se nemá odporovat a když tak jen velmi jemně a s okouzlujícím úsměvem ve tváři :D

Nakonec pan doktor měl pravdu. Doktoři bohužel mají vždycky pravdu. Nemá cenu si hrát na tvrďáka

Není pochyb o tom, že je vyjímečný. Má geniální, neotřelé způsoby myšlení.

Je úžasný, v jedné minutě mi řekl, co mi druzí nebyli schopni říct léta. Zřejmě má své chyby, ale kdo ne?

Rozumí i samotářům. ale nechce zbytečně trávit medikamenty pacienty, u kterých to není nezbytně nutné. Pokud hledáte psychiatra, který z vás udělá trosku tím, že vás bude soustavně předávkovávat jedy, doporučuji vám MUDr. Němečkovou.

Vždy mi pan doktor vyhověl. Pokud jsem měl potíže jakéhokoliv rázu, tak vždy byl vstřícný, příjemný a dokázal pochopit každý problém. Nechápu negativní ohlasy na tohoto lékaře, který dokáže vyjít vstříct každému a to i když jen radou nebo doporučením. To že se čeká o něco déle to mě osobně nevadí, jelikož vím že k tomuto dobrému lékaři nechodím jen já, ale lidé z různými potížemi a problémy které nelze vyřešit jen léky, ale především vstřícným a pozitivním přístupem k pacientům, který nelze omezovat časem. Kdo má jiný názor, má možnost chodit jinam, já však zachovám tomuto lékaři svoji přízeň.Možná jsou i lepší, ale těch horších je daleko více.

Pan doktor je velmi zkušený psychiatr, velmi mi pomohl cca před 1/2 rokem, když jsem již nemohla dál. Díky němu funguji opět na 100% a jsem mu velice vděčná. Vyplatí se počkat ikdyž se pan doktor zdrží třeba u soudu. Vím, že pracuje i v polední pauze a často zůstává dlouho po pracovní době aby pacientům vyhověl.