Jiří Rozkoš, psychiatr Prostějov

MUDr. Jiří Rozkoš

Psychiatr Více

Karlov 1, Prostějov
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

DOKTOŘI MAJÍ VŽDYCKY PRAVDU. NEMÁ CENU SI HRÁT NA TVRDÁKA. PAN DOKTOR MI TAKY ČÁSTEČNĚ POMOHL.

Ambulanci tohoto lékaře navštěvuji třetím rokem,hned při první návštěvě jsem byla já,člověk všestranného vzdělání,zájmů,vědomostí i zkušeností,několikrát urážena a označena za osobu mdlého rozumu a nabádána,abych nepoužívala slova,kterým nerozumím.Tak tedy pane doktore : Máte titul MUDr./ medicinae universae doctor =doctor všeobecného lékařství/,což by mělo znamenat,že máte alespoň minimální znalosti z ostatních lékařských oborů,zejména těch,které se s vaším vědním oborem prolínají.Vaše chování bych označila za arogantní /nadřazené/ a používání invektiv /urážek/ za nevhodné.Jinak jste člověk značně nedůtklivý a neochotný pacienta vyslechnout.Svoji diagnostiku i terapii jste založil na lživých tvrzeních mojí rodiny,kterážto rodina v širším slova smyslu usilovala jen o získání mého osobního majetku,což se jí beze zytku podařilo a nyní k tomu přibylo i malé dědictví,o které mě rodina rovněž připravila.Bohužel dnešní doba zakládá ve zdravotnictví fenomen /jev či úkaz/ zasahování pacientům do soukromí,organizováním života tak,že pacient je donucen dělat, co se po něm žádá,nikoliv to co cítí.Pacient tak žije ve věčném stresu,což jsou symptomy /příznaky/ zcela jiného onemocnění než pro jaké je léčen. Můj celkový zdravotní stav tak jeví známky vyčerpanosti z neustálé bolesti a strachu ze svých "bližních".Jak se léčit dál,to opravdu nevím,ale setrávat ve Vaší ambulanci je natolik absurdní /řekněme nepochopitelné až nemožné/,že cítím potřebu změnit lékaře a to už velmi dlouho,vlastně od samého počátku.Uvítala bych,kdyby ste mi,než se mi to podaří,předepsal léky bez sezení ve vaší ordinaci,neboť další pitvání rodinné situace považuji za zbytečné,rozpad rodiny nastal již dávno a cesta zpět nevede.Další trýznění svými "bližními" už nehodlám snášet.K Vaší odborné praxi jsem zaujala neutrální hodnocení,neboť nejsem kompetetntní /určená či povolaná/ posoudit přístup a zejména výsledky Vašeho léčení a sama za sebe jsem se nyní vyjádřela snad už dost srozumitelně.Ing.Blanka Studená