Jiří Rozkoš, psychiatr Prostějov

MUDr. Jiří Rozkoš

Psychiatr Více

Karlov 1, Prostějov
Odborný lékař psychiatrie

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor je veliký odborník a specialista. s tím mohu jedině souhlasit. Jinak jako člověk nemá žádný charakter. 4 roky mně nechal se zhoršeným stavem než jsem přešel k jinému lékaři. Pan doktor mi vysadil antidepresesivum a lék na spaní. Nechal mi málo léků. To mi způsobilo zhoršení stavu. 4 roky to trvalo. NEDOPORUČUJI!!!

Važený Pane Jan T. Já jsem sice očekával že mně pan doktor nepřidál léky ale nakonec jsem uznal že by mně to ještě horší. Paní MUDr. Němečková mně nakonec žádný nový lék nepřidala. Naopak. Ubrala mi léky protože jsem byl ospalý. Paní doktorka mi ted velmi pomáhá zvládat samotářství. Ale už nejsem osamělý. Ted chodím do jiného stacionáře. Nesouhlasím s vámi tím že ona dává jedy. Když jste u pana doktora spokojený tak to jsem rád. On mi přestal rozumět. Nepopírám že jsem měl zhoršený stav ale Já jsem zase rád že mi z té krize pomohla pani MUDr Němečková. Jsem samotář ale nejsem osamělý. Já jen nechtěl zpátky do lípky a čekal jsem na šanci až mně vemou do stacionáře kde ted chodím a jsem tam spokojený.Žádné medikamenty mi nenapsala. To píše jen když je to nutné. Jako každý jiný lekař. Pan Rozkoš mi taky pomáhal ale až jen do té doby co jsem bydlel s rodiči. Já vým že jsem se mýlil s těmi léky ale pan Rozkoš chtěl abych zůstal s rodiči a pak šel do ústavu. řekl mi že se mám vrátit k rodičům. To si paní Němečková nedovolila a je ráda že jsem se osamostatnil. Tak jak D. Steigl a vy neshlasité s s semnou tak já nesouhlasím s tím že pani MUDr Němečková píše jedy. Taky Vám přeji Hodně zdraví!

Pane D.Steigl. Já na vás taky teda za reaguji. Nejde o to že tam musím čekat dlouho. Jde o to že mně jak na mně nepříjde řada tak pustí lidi co jsou přišli po mně dříve! čekání mně nevadi pokud nečakám dále i když jsem na řadě a on pustí lidi dříve než mně. O to jenom nejde. Jde o to že on mně nechal ve štychu když jsem měl zhoršený stav a depresi. Já vým asi že jste s nim spokolený protože nejste asi samotář jako já. Pan doktor mi odmítl připsat nějaký lék na depresi když jsem tam ráno přišel a on mně namísto připsání léku poslal do lípky. Ted jsem u jiné doktorky a ta mně na rozdíl od něho rozumí. Pan Rozkoš nerozumí samotářům. To je hlavní jeho problém!

Já jsem s nim byl zpočátku spokojený když jsem bydlel s rodiči. On se zdal zpočátku dobrý lékař. Ale Teď jak bydlím sám tak mi jenom nadáva. Když jsem chtěl odejit z lípky tak on nesouhlasil. Ted mám úskostné stavy a jsem výbušný a mám depresi. On mi nevěří. Když se zpozdím tak je arogantní a když přídu k němu včas tak mně nechá stejně dlouho čekat. Nedoporučuji ho.

Než jsem našla skvělou paní primářku v OL tak jsem byla i u pana doktora Rožkoše. Je to velký odborník s tím mohu jedině souhlasit, ale to je tak asi vše. Celou dobu co jsem u něho byla jsem si připadala jako bych se měla nějak obhajovat. Řekl, že žádné deprese rozhodně nemám (přitom mi v OL poté diagnostikovali depresivně úzkostné stavy), takže rozhodně nedoporučuji. Velice arogantní a jako člověk mi vůbec neseděl.
Můj dědeček k němu taky chodí, ten si ho narozdíl odemne chválí. Před pár týdny byl dědeček v nemocnici a jelikož bere pořád antidepresiva tak jsem se obrátili na pana doktora Rozkoše aby mu napsal léky které mu došly. On, ale řekl pokud dědeček nepřijde tak je nemůže napsat. A takyže nenapsal. Shodou okolností bereme ty samé léky tak jsem dědovi do nemocnice léky donesla.