Horníkova 34, Brno
Privátní ženský lékař

C

K Mudr.Rotreklovi chodím cca 5 rokov a môžem ho len pochváliť za profesionálny a milý prístup .

K panovi doktorovi Rotreklovi už chodím nějakou řadu let jsem sním velice spokojená i se setřičkou kterou má v ordinaci na Horníkové v Brně.Pan doktor mě těhotenství zjistil od dá se říct 4 týdne a zval si mě každý týden na kontroly co se rizikového těhotenství týče.Vždy mě skvěle vyšetřil a vše dopodrobna vysvětlil jaký rizika můžou být v období těhotenství.Nyní chodím do jeho ordinace v Bílovicích nad Svitavou a tam jsem již i se setřičkou spokojená.Za dobu 13ti let co k panovi doktorovi chodím tak jsem maximálně spokojená,a nechce se mi věřit tomu co tady uživatelky napsali protože mi to k panovi doktorovi nesedí.Vždy se choval a chová humorně a poradí,což si myslím že je někdy potřeba aby se doktor usmál a udělal trošku srandu s pacientkama.Tak že z mé strany maximální spokojenost.

Pan doktor pracoval v porodnici na Obilňáku. Je to odborník.Má smysl pro humor a především ví co dělá. Má roky praxe.
Je to také jen člověk, který má své problémy a ne vždy musí mít bezva náladu. To jen ke všem těm poznámkám.
Nejhorší je setra, nechápu, proč jí tam má, je nemožná, protivná, arogantní.

Chodím k panu doktorovi pravidelně i s dcerou a nemůžeme si na nic stěžovat. M. Klusáková

S panem doktorem jsem velmi spokojena.Má profesionální přístup a je vždy velice příjemný.Doporučuji.

S panem mudr.Rotreklem jsem zatim velmi spokojena. Zdejsi hodnoceni nekterych zen me dost prekvapilo, protoze na me opravdu nikdy arogantni ani protivny nebyl. Spis naopak, pokazde na me pusobil prijemne a simpaticky. Jsem tehotna a tak k nemu chodim pravidelne na prohlidky a pokazde jsem spokojena i s jeho pristupem, proste vse ok. Na co bych si ale postezovala je sestricka, ktera se ke me chova dost neprijemne, reaguje neprijemne a aji se na me neprijemne diva. Mam z ni pokazde pocit, ze obtezuju nebo ze me nesnasi. Je toho vic co mi na tehle sestricce vadi, ale to je na dyl a nechci se tu moc rozepisovat :-) Ovsem krome sestricky jsem na teto gynekologii spokojena a doporucuji.

Pana doktora mohu doporučit!Velice příjemný a profesionální.Díky jeho starostlivosti o pacientky jsem v roce 2005 byla poslána do FÚ Brno Bohunice,kde mě na jeho doporučení i výsledků nemocnice poslali do Prahy UPMD.Díky krevním testům po nezdařilém těhotenství jsem byla v Praze léčena Doc.Zavadilem UPMD-trofoblastická nemoc.Všem moc děkuji,mám díky této péči 2 krásné syny.
PAN DOKTOR JE PROFESIONÁLNÍ A VELICE PŘÍJEMNÝ,SESTŘIČKA TAKÉ VELICE MILÁ A PROFESIONÁLNÍ.
JAK PANU DOKTOROVI,TAK I SESTŘIČCE PATŘÍ VELIKÉ DÍK.Romana Daňková

V Brně bydlím již dva roky. Vzhledem k mým vážným gynekologickým problémům, jsem tady hledala odpovídající gynekologickou kapacitu na níž jsem byla zvyklá v Ostravě u primáře
MUDr.Petra Koliby. Na doporučení řady žen z okolí Brna jsem požádala MUDr.Jiřího Rotrekla
o zdrav.péči. MUDr.Rotrekl je velmi seriozní, citlivý a hlavně zkušený velký odborník s osobitým komplexním přístupem a zájmem o pacientku. A jako bývalý uznávaný operatér odpovídá i vybavení jeho ordinace. Nesmírně důležité je mít ultrazvuk, který spolehlivě odhalí i semínko počátečního možného problému, a tak umožní včasné řešení! Doporučuji všem ženám svěřit to nejcenější opravdovému odborníkovi! Píši z vlastní zkušenosti.
Jolana JANIŠOVÁ

S tímhle panem doktorem jsem velice spokojená. Dá se s ním mluvit otevřeně o problému. Je sympatický a profesionální.

Nejlepší gynekolog,s jakým jsem se dosud setkala.Pečlivý,vstřícný přístup.profesionál se vším všudy.